Търг за bgmobile.eu

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Пускам на търг http://bgmobile.eu , защото ми е излишен този сайт.
Преди изкарваше по около 5-10 долара месечно от adsense, сега съм му сложил реклами от рекламната ми мрежа, но са на общ акаунт и за това няма как да определя колко изкарва. Новините не съм ги писал аз, а друг човек се занимава с това, аз само плащам хостинга, така че ако се продаде сайта с него ще си разделим парите и който го купи се оправя нататък.

Данни за сайта:
- Хостинг и домейн от ICN.bg до 22.10.2010 - Ultima план
- Система Xoops с няколко с модули за новини и обяви.
- SMS линкове от mobio.bg - пращат средно по 2 SMS-a месечно от 2.40, ако се пуснат по-евтини може и повече.
- Посещенията можете да видите от брояча в сайта - сега са намалели лятото, но все пак ще добиете някаква представа.

Данни за търга:
- Първоначална цена: 100 лева
- Стъпка: 5 лева
- Край на търга: 06.09.2010 - 23:59 часа.

Плащане приемам през epay.bg или с банков превод, фактура също мога да издам.
 
Последно редактирано:
От: Търг за bgmobile.eu

Няма желаещи, пускам за последно още 3 дни. Ако пак няма никой желаещ няма да се занимавам повече и сайта ще умре, без опция за прераждане.
 
За да се появят желаещи и да не го оставиш да умре, защо не пуснеш търга от 1 лв. начална цена? И 5 лв. да вземеш, пак е по-добре от нищо, нали?
 
От: Търг за bgmobile.eu

Защото не искам да го подарявам. Преценил съм под каква цена не бих го дал и така го пуснах.
 
От: Търг за bgmobile.eu

нямам 100лв., пич а сайта е готин и не ми се иска да умре :( , защо просто не го задържиш ?
 
От: Търг за bgmobile.eu

нямам 100лв., пич а сайта е готин и не ми се иска да умре :( , защо просто не го задържиш ?
защото човека който добавя новините се отказа, а аз нямам време за този сайт
 
Re: От: Търг за bgmobile.eu

Защото не искам да го подарявам. Преценил съм под каква цена не бих го дал и така го пуснах.
Да, усетих те че си на добрия стар принцип "Не е важно на мене да ми е добре, важното е, на Вуте да му е зле!". :D
 
От: Търг за bgmobile.eu

Пич, сайта не е лош, но има само 99 активни обяви. Прекалено много му искаш според мен. Понамали и може някой да се навие :)
 
От: Re: От: Търг за bgmobile.eu

Да, усетих те че си на добрия стар принцип "Не е важно на мене да ми е добре, важното е, на Вуте да му е зле!". :D

Може би не ми е толкова заради печалбата, а си имам принципи. В този сайт е вложен труд, аз не искам да си подаря труда на някого. Доста неща съм променил, макар че е готова система и не мисля че е скъпо. На който му се виждат много 100 лева да си направи сам такъв сайт без пари.
 
От: Търг за bgmobile.eu

Не е точно така. По-добре го подари, отколкото всичкото това време, работа и средства да отиде по-дяволите :)
 
От: Търг за bgmobile.eu

По-скоро нещата стоят така: 100 лева никак не са много пари, а според вас този сайт не заслужава 100 лева. Това означава, че е много зле, а щом е зле, по-добре да отървем интернет от присъствието му и да оставим сайтовете които си заслужават. Аз също съм преценил че няма смисъл да го поддържам, гледам и вие сте на това мнение. Хайде стига глупости, дал съм цена и срок на търга, ако до тогава никой не го вземе, значи никой не го иска достатъчно.
 
От: Търг за bgmobile.eu

Имайте предвид че продавам сайта без потенциала, ако го прибавя и него става страшно.
 
От: Търг за bgmobile.eu

ако решиш за по ниска сум имам интерес, успех и по добре намеми човек да се занимава отлкото да закриеш сайта, това е по лошо отлколкото да подариш труда, това означава да хвърлиш труда си на вятъра.

Успех
 
От: Търг за bgmobile.eu

ако решиш за по ниска сум имам интерес, успех и по добре намеми човек да се занимава отлкото да закриеш сайта, това е по лошо отлколкото да подариш труда, това означава да хвърлиш труда си на вятъра.

Успех

Тъкмо и аз това щях да пиша, а горния пост, че бил зле и т.н. го изтрии по добре.
 
От: Търг за bgmobile.eu

Търгът приключи без никой желаещ и за това го анулирам, повече няма да го продължавам. Сайтът ще изчезне, след като му изтече хостинга и домейна.
 
От: Търг за bgmobile.eu

ОК, понеже гледам че има мераклии за сайта, но ви се вижда скъпо - пускам таен търг. Пишете ми ЛС с предложение за цена! Ако ми хареса някоя оферта може и да го дам, но не решавам само аз, а ще се консултирам и с другия човек, той ще получи половината, за това и той трябва да е съгласен.

Просто си напишете предложението и ще видим какво ще стане.
 
От: Търг за bgmobile.eu

Сайта е много добре организиран. Навигацията му е супер удобна. Дизайна също не е никак лош.
Не мога да повярвам, че няма кой да даде 100 кинта за това :(
Дип че не се занимавам с подобни, иначе щях да го грабна с 200, щото най-много да го "набия" още повече :)

Никога не правя четки, но наистина ми грабна очето - перфе е!
 
От: Търг за bgmobile.eu

Намери човек който да се занимава с него, под наем примерно 20-30лв. месечно, тъп ли си с извинение, ти като малките деца, ми аз го изфърлям, както и да е, всеки си знае най-добре за него, нека не се бъркаме в делата на човека.

Успехи
 

Горе