Аукцион за: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

Явно брамчиш на големи суми и това тук те плаши. Имаш право да се притесняваш. Все пак това е малък скромен търг. В кое няма риск ? търсиш 100% сигурност и гаранция. Явно играеш на дебело. Ако искаш недей игра има хора който са готови да рискуват и да си възвърнат дадените пари дори и при най-лошият сценарий за който намекваш.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

Нещо не ми звучи сериозно ... първо казваш, че не са от там всички, после, че са от там. Сайтът е ок, ама с тия лъжи отблъскваш малко или много потенциалните купувачи. И за да не съм спамер, давам 70.10 лв за сайта.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

Истината е 3000 ги купих заедно със скрипта той вече от къде ги е събирал незнам , 400 добавих аз от gsmarena. Инъче по около 2000 $ са готови бази.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

Споко Бе няма страшно Те брандовете , се радват че им правим реклама . Възникава въпроса А от GSM arena имат ли право да насочват мнението на хората за даден модел на Sumsung примерно да казват тоз лош тоз е добър.... стига вече ... но къде бяхме къде отидохме.


Така новият собственик е @xainov 70.10 лв.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

Абсолютни глупости. Това е незаконно да им копираш съдържанието без тяхно позволение. И в gsmarena могат да си пишат в ревютата каквото искат. Ако не ти харесва не влизаш и не четеш. Могат да имат договорни отношения с даден бранд и да си го лансират. На теб какъв ти е зора? Георги много хубаво ти го е казал. Нека тези, които наддават да знаят, че това не е добре с този копиран контент.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

И повярвай ми има хора, които ако този сайт се развие няма да се посвенят да репортнат на гсм арена
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

На всеки в този сайт, предполагам, му е ясно какво продава човека, не виждам какво му спамите в темата. Който е решил да го вземе вече си е преценил рисковете.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

И да ми биеш червени репи пак ще трябва да се разделиш със сайта за под 100 лв :)
 
Нещо не схващам как може техническите параметри на устройство да са copyright материал? Да е копирал статии, да ревете, но това са данни и спецификации на устройство, които той не би следвало да измени. Май лятото ви е напекло доста ;)

Честито на новият собственик и успех със сайта.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

Какви глупости се изговориха тук... все едно от някоя компютърна фирма в БГ да предявят претенции, че съм копирал характеристики на Интел процесор от техния сайт... Помислете малко бе хора, за какво са ви тези кратуни?
ДА! Могат да предявят претенции за неща като лога, текстове, но всичко това е променимо, сменя се темата на сайта, добавят се 2 изречения и вече материала е друг.

От ГСМ Арена щели да съдят, щото някой имал характеристики на телефон на сайта си, че те така могат да съдят половината интернет ве... Егати умниците... Как изобщо си намирате работа?
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

В момента сме на ниво ЛИчни съобщения с копувача , ако нещо се развали ще пиша за тези които се интересуват от сайта.
 
От: Търг на Сайт със база от 3500 харектиристики на Телефони

мисля, че не е зле ако някой все пак направи нещо с дизайна, то е ясно, че за характеристики никой няма да изреве, ама да лъжеш, че ами то е съвпадение... не върви
 

Горе