Търг " affiliate account " в Унибет

HailMary

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте, реших да пусна на търг мой " affiliate account в Унибет "
Има 45 регистрирани , 13 депозирали. Като са ми донесли печалба 325 евро чисто за мен.
Сега напоследък не са играли , но като депозира някои и загуби печелите 30 % от загубените пари.
Пускам Акаунта тук на търг с начална цена 110 ЕВРО и стъпка 10 ЕВРО !
За плащания предпочитам Moneybookers, epay, но в крайна сметка , ако нямате възможност ще измислим и друга алтернатива.
Ще се опитам да кача и снимка от акаунта.Давам само акаунта без сайт.


Край на търга днеска 20:00

Buy Now 150 euro.
 
Последно редактирано:
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Получих предложение за 150 евро. Така , че за сега може да се счита за продаден.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Аре да не се пробваш да лъжеш така нагло стаа ли? "Net revenue" = 276,68 евро ти е загубата на играчите, демек 30% от тая сума си спечелил, което ще да рече 83 евро ти е ЧИСТАТА ПЕЧАЛБА...

ПС: Сега видях че е продаден ЕВАЛА, балъците никога не свършват:D
 
От: От: Търг " affiliate account " в Унибет

Аре да не се пробваш да лъжеш така нагло стаа ли? "Net revenue" = 276,68 евро ти е загубата на играчите, демек 30% от тая сума си спечелил, което ще да рече 83 евро ти е ЧИСТАТА ПЕЧАЛБА...

ПС: Сега видях че е продаден ЕВАЛА, балъците никога не свършват:D
@HailMary тъкмо смятах да участвам, но.... очакваме да опровергаеш това или да го потвърдиш и то недвусмислено и аргументирано
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Е кво очакваш, да влезе да каже излъгах. Едва ли... И този "търг" се проведе по много странен начин. Първо не пише buy now цена, а получава на лично оферта от 150 евро и веднага влиза и редактира обявата, като си добавя buy now цена равна на офертата от 150 евро. Лиготии...
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Сега не съм вкъщи , като се прибера ще генерирам и ще ти покажа снимка за общо тегления от унибета.
Не се притеснявай , скоро ще продавам още акаунти , на оффсайд , доххбет и т.н.
Ти гледай твоите , щото гледам нещо нямаш купувачи.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Сега не съм вкъщи , като се прибера ще генерирам и ще ти покажа снимка за общо тегления от унибета.
Не се притеснявай , скоро ще продавам още акаунти , на оффсайд , доххбет и т.н.
Ти гледай твоите , щото гледам нещо нямаш купувачи.

Нямам купувачи верно е, ко да праа, мъка, криза...:( Ма знайш кво си мисля аз... май да знаиш причината, че немам купувачи се крие в това, че нищо не продавам
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Сега не съм вкъщи , като се прибера ще генерирам и ще ти покажа снимка за общо тегления от унибета.

И нема кво да те чакам да ми показваш. Отговори ми на въпроса... прав ли съм за това което казах, базирано на твоя скрийншот публикуван тук?
 
Последно редактирано:
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Айде ако имаш пак да продаваш стойностни неща, драсни ЛС първо, че за 2ри път изтъръвам :D :D :D
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

И нема кво да те чакам да ми показваш. Отговори ми на въпроса... прав ли съм за това което казах, базирано на твоя скрийншот публикуван тук?

орк и тук ли дойде да сереш млък
 
Последно редактирано:
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Net Revenue - означва нетни приходи/печалба, в нея се приспадат всички отрицателни стойности и е равна тези 30%, от общитите загуби на всички клиенти, не знам какво има толкова се чуди
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

цървул и тук ли дойде да сереш млък че ще те мачка валяка

Спри се, пич. При положение, че лъже в обявата ти кво очакваш
Ма вие измамниците, как се защитават само:)
 
Последно редактирано:
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Net Revenue - означва нетни приходи/печалба, в нея се приспадат всички отрицателни стойности и е равна тези 30%, от общитите загуби на всички клиенти, не знам какво има толкова се чуди

Net Revenue не е равно на 30% чиста печалба. Ето ти и пример:
New Picture (4).pngNew Picture (5).png
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Ами може си прав, то не може прав си, но някой афф. ги пишат по-различен начин. А иначе тук на скрийшота го няма оборота, та да се видят плюсовете и минусите и от там да се приспада 30% за теб, та затова реших е това net revenue е всичко с приспадането. Колега ще покаже и ще се види накрая кой крив кой прав :)
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

НЕ НЕ СИ ПРАВ ! Еи сега след малко ще покажа скриин ШОТ! В всеки букмейкър е различно , в момента се ровя из унибет-а да видя къде беше това за загубите и плащанията да ти покажа.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

НЕ НЕ СИ ПРАВ ! Еи сега след малко ще покажа скриин ШОТ! В всеки букмейкър е различно , в момента се ровя из унибет-а да видя къде беше това за загубите и плащанията да ти покажа.
Незнам колко има да се ровиш и колко време ти трябва. Ето ти скрийче да те насоча. Просто дай на разплащане и ще ти излязат по месеци колко пари са ти преведени. Работа за по-малко от минута.
New Picture (6).png
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

ТАКА ЕТО Я И СНИМКАТА. ТЕЯ 276 БЯХА ЗА 3 МЕСЕЦА, А ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ Е БИЛ СПЕЧЕЛИЛ , 327 ЕВРО И ОТДЕЛНО 5 ИМА В НЕГО.
ТОВА СА ПЛЮСОВЕ КОИТО НЕ СЪМ СПОМЕНАЛ ЯВНО !
Но не издребнявам. Ето снимка, Велко мисля , че е редно да ми се извиниш пред всички.
Всеки с които съм работил от форума знае , че винаги съм бил КОРЕКТЕН !

http://url.bg/show-image.php?id=a9af5091f37664d73057e21b9579366a

Отгоре на всичко с момчето се разбрахме в 20:00 да направим сделката и да ми преведе парите!
Така , че всичко е на 6 поне според мен ?!
Които иска акаунти ще има за всички , имам доста, но за хора като велко няма да продам никога, колкото и пари да ми дават.
Такива които се усъмняват в моята честност, моля по натам да не ми пишат в темите ! Мерси!
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

ТАКА ЕТО Я И СНИМКАТА. ТЕЯ 276 БЯХА ЗА 3 МЕСЕЦА, А ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ Е БИЛ СПЕЧЕЛИЛ , 327 ЕВРО И ОТДЕЛНО 5 ИМА В НЕГО.
ТОВА СА ПЛЮСОВЕ КОИТО НЕ СЪМ СПОМЕНАЛ ЯВНО !
Но не издребнявам. Ето снимка, Велко мисля , че е редно да ми се извиниш пред всички.
Всеки с които съм работил от форума знае , че винаги съм бил КОРЕКТЕН !

http://url.bg/show-image.php?id=a9af5091f37664d73057e21b9579366a

Отгоре на всичко с момчето се разбрахме в 20:00 да направим сделката и да ми преведе парите!
Така , че всичко е на 6 поне според мен ?!
Които иска акаунти ще има за всички , имам доста, но за хора като велко няма да продам никога, колкото и пари да ми дават.
Такива които се усъмняват в моята честност, моля по натам да не ми пишат в темите ! Мерси!

Тва нещо ти излиза на старовата страница а се рови камара време да го намериш? Интересно... дай тая статистика която съм ти писал по-горе. И ако съм сгрешил съвсем естествено е да ти се извиня. Но както вече казах, правя си изводите на базата на първия скрий който си пуснал а той пък сочи съвсем друго нещо
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

И друг не ми е ясно. Тоя втория скриншот където си го пуснал, ти и излиза веднага щом се логнеш в унибет и искаш да ми кажеш, че ни виждаш там колко пише, а даваш неква статистика само за три месеца? Мноо странно бре
 

Горе