Тържища / борси за компактдискове и плочи

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

Искам да намеря борси за на едро на употребявани музикални компактдискове в Германия и Нидерландия знам, че има подобни.

Много хора ходят и вкарват, но те си го пазят в тайна..

Някой живущ в тези две държави знае ли нещо по въпроса?

Поздрави
 
Здравейте,

Искам да намеря борси за на едро на употребявани музикални компактдискове в Германия и Нидерландия знам, че има подобни.

Много хора ходят и вкарват, но те си го пазят в тайна..

Някой живущ в тези две държави знае ли нещо по въпроса?

Поздрави
За тези двете държави нямам идея, но в Англия има така наречените Car Boot и Charity Shop-ве на двете места съм виждал огромни количества плочи, дискове с музика и игри и дори видео касети. Вероятно има по-специализирани места, но почти съм сигурен мнго пазаруват от подобни места и вкарват.

При цени от 0.20 до 2-3 паунда.
 
За тези двете държави нямам идея, но в Англия има така наречените Car Boot и Charity Shop-ве на двете места съм виждал огромни количества плочи, дискове с музика и игри и дори видео касети. Вероятно има по-специализирани места, но почти съм сигурен мнго пазаруват от подобни места и вкарват.

При цени от 0.20 до 2-3 паунда.
Но след брекзит не е рентабилно да се пазарува от там. За това не я споменах умишлено.
 
Но след брекзит не е рентабилно да се пазарува от там. За това не я споменах умишлено.
Мисълта ми беше, че и в Германия и Нидерландия трябва да има такива места.
 
Мисълта ми беше, че и в Германия и Нидерландия трябва да има такива места.
То в интерес на истината може да се накупи и да се използват фирми за пренос на багаж с бусове
 
То в интерес на истината може да се накупи и да се използват фирми за пренос на багаж с бусове
Да, може. Лошото е, че и плочите и дисковете са бая тежки в количества :)
 

Горе