Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Wicz

Member
Здравейте създадох едно малко и удобно сайтче: www.0nmp3.com

Какво представлява:

www.0nmp3.com е проста търсачка за музика, търсеща в няколко български сайта с цел по-лесно откриване на желаната песен. Сайтът предоставя възможност за прослушване и изтегляне на песните.

Отворен съм за критика и предложения. Моля изкажете мнението си каквото и да е то. :)

Съжалявам, ако съм объркал раздела, но този ми се стори най-подходящ. :)
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Здравейте създадох едно малко и удобно сайтче: www.0nmp3.com

Какво представлява:

www.0nmp3.com е проста търсачка за музика, търсеща в няколко български сайта с цел по-лесно откриване на желаната песен. Сайтът предоставя възможност за прослушване и изтегляне на песните.

Отворен съм за критика и предложения. Моля изкажете мнението си каквото и да е то. :)

Съжалявам, ако съм объркал раздела, но този ми се стори най-подходящ. :)

Търсачката е добре, но тези реклами който изкачат са абсолютна отврат. Като попадна на такива сайтове, моментално бия хикс.
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Не знам на скоро ги сложих в сайта им пишеше, че изкачала само 1 на 24 часа...

ПП: Google Adsene няма да ме удобрят нали ?

ПП2: Изключих тези досадни изскачащи реклами. :)
 
Последно редактирано:
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Това вече е друго. Незнам за колко време е пишело че изкачат, но при мен за една минута две ми изкочиха. За гугъл не е сигурно дали ще те удобри защото искат да има съдържание в сайта.
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Това вече е друго. Незнам за колко време е пишело че изкачат, но при мен за една минута две ми изкочиха. За гугъл не е сигурно дали ще те удобри защото искат да има съдържание в сайта.

Съдържание мога да добавя, но ме притеснява това, че предоставям линкове към "пиратство" и за това мисля, че режат...

ПП: С думите "търсачка за музика" на 1-ва страница ли ви излиза сайта или това е само при мен поради честото търсене ? :)
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Съдържание мога да добавя, но ме притеснява това, че предоставям линкове към "пиратство" и за това мисля, че режат...

ПП: С думите "търсачка за музика" на 1-ва страница ли ви излиза сайта или това е само при мен поради честото търсене ? :)

На втора страница, втори сайт. А темата от предприемача излиза на първа страница :)
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

На втора страница, втори сайт. А темата от предприемача излиза на първа страница :)

И при мен е така.Сайта ми хареса и си го добавих в любими :).
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

На втора страница, втори сайт. А темата от предприемача излиза на първа страница :)
Е пак е добре за ново сайтче на 1-2 седмици :).

Ако имате някакви идеи или препоръки казвайте. :)
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Е пак е добре за ново сайтче на 1-2 седмици :).

Ако имате някакви идеи или препоръки казвайте. :)

Имам препоръки. Сложи някой връзки, като помощ, обяснение за сайта, условия за ползване и така на татък.
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Силно ти препоръчвам да си смениш името на сайта , защото никак не ми допада на мен, измисли нещо по просто и по кратко и да е по разбираемо.. да се запомни лесно, поне ако искаш да имаш успех.
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Силно ти препоръчвам да си смениш името на сайта , защото никак не ми допада на мен, измисли нещо по просто и по кратко и да е по разбираемо.. да се запомни лесно, поне ако искаш да имаш успех.

По-просто и по-кратко от това ? Дай ми някое предложение, което да е по-просто, по-кратко и да има нещо общо с музика :)

Имам препоръки. Сложи някой връзки, като помощ, обяснение за сайта, условия за ползване и така на татък.

Какво да пише в условията за ползване. Може ли някакъв примерен текст. :)
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Разгледай някой търсачки и събери нещо. Попринцип обясняват че песните не се хостват на техен сървър, и някакви такива.
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Разгледай някой търсачки и събери нещо. Попринцип обясняват че песните не се хостват на техен сървър, и някакви такива.

Я погледни сега тези как са :)
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Няма да е лоша идея, ако може да се търси във всички сайтове наведнъж.
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Няма да е лоша идея, ако може да се търси във всички сайтове наведнъж.

Обмислях го, но стават много резултати на веднъж, бави се и седи грозно...

Я дайте препоръка: Горе нали има харесва ми бутон... Като го натиснеш кое да харесва страницата в FB или самата страница....

От една страна е хубаво да развивам страницата в FB, но от друга когато харесаш самия сайт го публикува в профила. :)
 
Последно редактирано:
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

Здравейте,

Съжалявам за двойния пост, но бихте ли могли да ми помогнете да оценя сайта си в парична стойност?

Сайта има 2 домейна 0nmp3.com и 0nmp3.info.

Прави между 30-100 посещения на ден зависи от деня.

За тези посещения прави доста кликове на рекламите има около 30тина клика....

Системата е авторска...
 
От: Търсачка за музика. Мнение ?!? :)

На какъв принцип се изчислява PR днес забелязах, че е станал PR:3 :)
 

Горе