Търсачка за печелене на парички

monefff

Well-Known Member
Колеги, преди мисля, че имаше някакво, ако си интегрираш google търсачка в твоя търсачка, и ако някой търси през нея ти печелиш някакви парички? Бъркам ли се? или ?

И има ли вариант да си направя изцяло кустомизирана търсачка и да внедра гоогле търсачката и да брандирам примерно, и хората да търсят през нея и аз да печеля пара ? :D
 
От: Търсачка за печелене на парички

Колеги, преди мисля, че имаше някакво, ако си интегрираш google търсачка в твоя търсачка, и ако някой търси през нея ти печелиш някакви парички? Бъркам ли се? или ?

И има ли вариант да си направя изцяло кустомизирана търсачка и да внедра гоогле търсачката и да брандирам примерно, и хората да търсят през нея и аз да печеля пара ? :D

Аз знам за тая Персонализирана търсачка :

https://www.google.com/cse/?hl=BG
 
От: Търсачка за печелене на парички

Печели се когaто някой търси нещо aмa друг път. Печели се когaто някой кликне нa ремлaмa изкaрaнa в резултaтa от търсенето.
Пак е нещо.. има ли вариант за цялостна редакция? Тоест да си я направя изцяло Custom система?
 
От: Търсачка за печелене на парички

Къстъм система и сайт, който е само търсачка принципно няма вариант, защото се явява конкуренция на Г. , поне за Адсенс не даваха преди години
 

Горе