Търсене в интернет

От: Търсене в интернет

Според мен е жалко, че линковете към участниците в това съзтезание са основната тема на разговор във всички български SEO форуми напоследък. Има много по-смислени теми, а ако човек се заеме както трябва с нещо наистина сериозно като affiliate маркетинг, възнаграждението ще е много по-голямо от наградата за първо място.
 
да така е ние за това не правим състезания просто отнемат време и ресурс (и то доста време и сериозен ресурс ако смятате да печелите състезанието ) които иначе може да отиде за развитие на бизнеса
 
От: Търсене в интернет

какво време изисква да плюснеш един линк във всичките си сайтове, а за ресусрс - един линк повече няма да навреди на другите ти сайтове :)
Ако е сериозна работа, с приличен награден фонд и силна конкуренция - тогава изисква създаване на сателити, купуване на линкове, там вече си трябва време :)
 
марто вкарал около $1000 на предното състезание като преследваше победата ама огина си е про познат на много места и в много индустрии :) другия вариянт е да си като машина в линк стратегиите и с много труд да се добуташ до топ позиции това от предното сео състезание ако има наистина сериозна конкуренция ама защо да го полагаш този труд за състезание в като можеш да го вложиш в един твои сайт за чуждия пазар след няколко месеца най вероятно ще си по напред отколкото са наградите ???

ако няма голяма конкуренция все тая :)
 
От: Re: Търсене в интернет

марто вкарал около $1000 на предното състезание като преследваше победата ама огина си е про познат на много места и в много индустрии :) другия вариянт е да си като машина в линк стратегиите и с много труд да се добуташ до топ позиции това от предното сео състезание ако има наистина сериозна конкуренция ама защо да го полагаш този труд за състезание в като можеш да го вложиш в един твои сайт за чуждия пазар след няколко месеца най вероятно ще си по напред отколкото са наградите ???

ако няма голяма конкуренция все тая :)
w случая този труд не е нужен :)
Аз ти писах, ако има стимул - блъскаш, в случая липсва и го карам на автопилот,
а и в състезанията има и друг момент - престиж и реклама, ако се занимаваш със сео с клиенти - казваш - победих в това състезание, в онова ... което си е директен сблъсък с други хора от бранша ...
$1000 е един мнооого сериозен бюджет и ми се струва малко множко за 2-3 месеца ...
 

Горе