Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

econt express

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търсим Сътрудник за работа в Управлението ни в гр. Русе, който

- пряко отговаря за комуникацията на компанията с електронни магазини;
- осъществяване на интеграция на електронни магазини с електронната система на Еконт;
- реализиране на търговските цели на компанията в сферата на електронната търговия;
- участва в разработването на стратегии, свързани с продажбите, пряко участва в дейностите по изпълнението им;
- oтчита и анализира състояниета на пазара, позициониране на услугите на компанията в сферата на електронната търговия.

Имаме и следните изисквания към кандидата:
- добри познания и опит в сферата на интернет активността;
- да познава и прилага правилата на бизнес етикета;
- да притежава висока степен на компетентност, умения и нагласа за общуване с цел отчитане на клиентските предпочитания и интереси;
- предприемчива и организирана личност, с амбиция за постигане на резултати;
- способност за ефективна работа в динамична среда и под напрежение;
- висше образование;
- компютърна грамотност;
- умения за работа в екип.

Предлагаме:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- стартова работна заплата - 900 лв, бруто;
- стимулираща схема за повишаване на доходите, пряко обвързана с постигнатите резултати.

Примаме кандидати до 18.03.2011г. на адрес гр.Русе, бул. Тутракан № 11, в срадата на Логистичен център Еконт

За повече информация:
Павел Пенчев
0889 523 711​
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

- висше образование;
От много време в WEB, висше не се търси, даже се избягва, причините ги знаем - малограмотни студенти, дето едвам завършват, после реват, че нямало работа за тях, еми как ще има бе, малограмотници, като не знаете 2+2, камо ли нещо по специалноста да знаете.
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Самоуките "програмисти" сигурно са по-добри. Не знаят базови неща, примерно какво е стек, опашка, quick sort, хеш таблица и т.н., да не продължавам, че...
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Самоуките "програмисти"
Малко неподготвен се изказваш. Постоянно съм в контакт със самоуки програмисти 21-23 и 25-30 годишни, които работят постоянно и стават все по-добри. Един няма завършил нещо свързано с програмиране и даже да имат някоя друга година в университет не са научили материала там ;)
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

+1 за Феномена
 
Е аз имам тука няколко такива, които знаят наизуст определенията за стек и т.н., но за сметка на това два реда код не могат да напишат.
Важното са уменията, другото е просто +. За съжаление рядко се срещат двете заедно.
 
От: Re: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Не ставаше въпрос само за определенията, а и затова да могат да ги имплементират и да зная кога и къде се използват.
 
От: Re: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Важното са уменията, другото е просто +

Дето е + ами в случая е и изискване. Просто не можах да си представя как в някоя обява за работа ще има такова изискване, а аз няма представя документ ами ще тръгна да го убеждавам човека, че съм Колю Фичето примерно.

п.п. май пак говорим на различни езици или за различни неща :(
 
Последно редактирано:
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Мили колеги,

за съжаление, човекът който споделя мнение, че дипломата не е най-важното е прав, ще кажа и защо.

1. Нивото на преподаване в нашите така наречени университети е ... плачевно, дори по-зле. Материята, която се преподава е от преди минимум 20 години! Не може в елитен български университет да се учи програмиране на Фортран!!! Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

2. Голяма част от хората, които наистина могат, са развили непоносимост към такива организации, като университетите, защото те знаят и могат повече от тези, които им преподават.

3. Никой, не говори да се представя човек за Кольо Фичето, все пак винаги човек може да представи CV, референции, портфолио... така, че изказвания от типа на "Аз мога, ама немога да го докажа" са смешни.

Поздрави:
И. Кавръков
 
Re: От: Re: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Дето е + ами в случая е и изискване.

В случая не знам, аз за програмисти говоря. Просто много трудно се намират подобни хора (особено за заплатите, които предлагат в повечето бг фирми :)). И не е и необходимо. Ако ти дойдат двама с еднакви умения на интервю и единия е завършил техникум по селско стопанство, другия висше информатика избора е яснен. Но това я се случи един път на две години, я не. Ако искаш залей целия жобс бг и другите със златни обяви, пак има да почакаш.

Няма какво да убеждаваш, навсякъде искат предишни проекти, правиш няколко теста. препоръки евентуално. То се вижда веднага какво можеш.
 
От: Re: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Не ставаше въпрос само за определенията, а и затова да могат да ги имплементират и да зная кога и къде се използват.

Дори и 5 висши образования да имаш, няма гаранция че изобщо си научил програмирането.
Аз имам някакво средно образование, но съм правил дипломни работи за "учили програмисти"
Имплементирането и кое кога се използва не се учи машинално, трябва си опит.
Има една приказка "Двама души са еднакво умни, но единият е по-тарикат"
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

В случая не знам, аз за програмисти говоря. Просто много трудно се намират подобни хора (особено за заплатите, които предлагат в повечето бг фирми :)).


Нали не мислете че само за програмистите в бг фирмите са такива заплатите а при останалите вишисти е песен? :)
Човека сложил изискване за висше образование не виждам защо трябва да му се успорва.
Аз не съм програмист ама знам в сферата в която работя какво чудо е когато ми зяпне насреща някой "самоук"
 
Re: От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Нали не мислете че само за програмистите в бг фирмите са такива заплатите а при останалите вишисти е песен?

Не мислим такова нещо. Заплатите като цяло са гола вода :). Просто за това се заговорихме. Добрите, талантливи програмисти обаче имат и други възможности и трудно се навиват да отидат да копат за някой.

Човека сложил изискване за висше образование не виждам защо трябва да му се успорва.

Е ти пък сега, все едно не знаеш в кой форум сме :wink:
 
  • Like
Реакции: adi
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Твойта сфера да не е маркетинг ;) ;) , щото големи мозъци има от дипломираните маркетолози :D
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Твойта сфера да не е маркетинг ;) ;) , щото големи мозъци има от дипломираните маркетолози :D
инженерка съм... .
Писнало ми е от спецове, които не могат да четат чертежи и важни, когато не носят отговорност.
 
Последно редактирано:
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Сигурна ли си, че дипломираните и не-самоуките студентчета, дето кретат 10 години по студентски град могат? ;)
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Сигурна съм, че поне ще говорим на един и същ език.
 
Последно редактирано:
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Сигурна съм, че поне ще говорим на един и същ език :)
Какъв е смисъла когато другият ще говори, но няма да разбира какво говори?
 
От: Търсим Сътрудник към отдел Интернет активност

Какъв е смисъла когато другият ще говори, но няма да разбира какво говори?

Ти изобщо чете ли и разбра ли какво съм писала и защо въобще се обадих в тази тема?!
 

Горе