Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж аудитория

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте!

Търсим копирайтъри за написване/пренаписване/превод на статии и светски новини за дългосрочен проект, който е насочен към дамската и мъжката аудитория.

Идеята на този проект е да се публикуват статии, ревюта, анализи, новини на всякакви теми - секс, любов, мода, здраве, красота, истории и други интересни четива.. Тези да ги наречем статии ще бъдат публикувани от съответния автор т.е. вие може да се регистрирате, да публикувате статия, а под нея ще има информация за вас, за вашите интереси, вашите социални профили, сайтове и т.н. По този начин вие може да си правите реклама на вашата дейност, хоби, сайт и т.н. ,

Какво трябва :

1. Да се пишат статии за мъже и жени : секс, любов, мода, здраве, красота, истории и други интересни четива (около 300-400 думи в статия)
2. Да се пренаписват светски новини, статии и други интересни четива. (около 300-400 думи в статия)
3. Да се превеждат от английски език новини от определени сайтове - със видео и снимка/и (дължина на новините 100-200 думи)

Сайта е на Wordpress, a статиите ще се пишат направо в админ панела, като се добавя минимум една снимка, и видео ако е има такова.

Съобразите се, че е дългосрочна работа, и след като се наеме човек, той ще напише минимум 100 публикации (с перспектива да се увеличават значително), независимо какви са те - новина или статия.

Както и със следното, че в сайта ще се показва името на автора със линк към неговите социални профили, ако има такива. По този начин неговия труд ще остане налице, а каква по-хубава реклама на дейността си от това?

Както и с безплатната реклама идваща от профила ви с активни линкове, под написаната от вас статия.


Очаквам да ми изпратите на ЛС вашите оферти, като задължително напишете :
1. За коя точка кандидатствате
2. Каква е вашата оферта към мен
3. Линк към ваши статии, които вече са публикувани.
 
Последно редактирано:
От: Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж аудитория

Да попитам, че не става ясно от написаното - статиите ще се заплащат ли - кога, по колко на статия или
който се хване ще си пише за престиж само?
Каква оферта към вас / теб се очаква да изпратят кандидатите?
 
Re: От: Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж аудитория

Получих за 1 час 5 оферти за твое сведение :)

А ти защо пишеш в моята тема, след като самата ти даваш заявки за статии и не си копирайтър или ако си, то не изпълняваш чужди поръчки...

На хората с които кореспондирам представям цялата информация, но на теб защо?

Да попитам, че не става ясно от написаното - статиите ще се заплащат ли - кога, по колко на статия или
който се хване ще си пише за престиж само?
Каква оферта към вас / теб се очаква да изпратят кандидатите?
 
От: Re: От: Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж аудит

Получих за 1 час 5 оферти за твое сведение :)

А ти защо пишеш в моята тема, след като самата ти даваш заявки за статии и не си копирайтър или ако си, то не изпълняваш чужди поръчки...

На хората с които кореспондирам представям цялата информация, но на теб защо?
Я по-спокойно го давай.:) Щом питам, значи ме интересува. Щом поръчвам на други, също не значи, че не мога да пиша.
И не съм самата тя, а той.:)
 
Re: От: Re: От: Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж а

Еми питай както хората.. Виж си само колко грозно изглежда първия ти пост в темата ми. :) И не ми пиши по темата, интриганти само...

Я по-спокойно го давай.:) Щом питам, значи ме интересува. Щом поръчвам на други, също не значи, че не мога да пиша.
И не съм самата тя, а той.:)
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж аудитория

Интересувам се. Ще ми пуснеш ли малко инфо за условията и евентуално заплащане. Примерната статия ще я напиша специално за теб, ако и двете страни проявим интерес 8) Категория №1 всякакви интересни историйки за мъже и жени.
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри за здраве, красота, мода, секс - М/Ж аудитория

интересува ме какво заплащене ще има ?
 

Горе