Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Delano

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте!

Търсим копирайтъри за написване/пренаписване/превод на статии на тема мода за дългосрочен проект, който е насочен към дамската и мъжката аудитория.

Идеята на този проект е да се публикуват статии на тема мъжка и дамска мода.

Какво трябва :

1. Да се пишат статии за мъжка и дамска мода (фешън блог) (около 300-400 думи в статия)

Съобразите се, че е дългосрочна работа, и след като се наеме човек, той ще напише минимум 100 публикации (с перспектива да се увеличават значително), независимо какви са те - новина или статия.

Очаквам да ми изпратите на ЛС вашите оферти, като задължително напишете :
1. Каква е вашата оферта към мен
2. Линк към ваши статии, които вече са публикувани или тестова такава.
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Може ли и-мейл за връзка, тъй като не мога да ви изпратя съобщение?
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Здравей,
аз искам да се кандидатирам за тази длъжност поради две причини:
- Образованието ми е тясно свързано с мода * дизайнер на дрехи съм по образование *
- Мога да пиша на тази тема , също така мога да превеждам или преписвам статии от тази насоченост с доста голяма точност.

Искам да попитам няколко неща и аз:
- На какъв език ти трябва * предполагам български но искам да съм сигурен *
- Какво ти очакваш да платиш за 300-400 думи за нещо качествено * имай предвид ,че принципно се плаща различно за превеждане,преписване и създаване поради нужното количество време за създаването на една статия по даденият начин*
-Тези 100 на куп ли ги желаеш или по Х на седмица ?
-Как ти звучи ако се наложи да се предплати?
-Какво означава " дългосрочен "

Питам пред всички за да може хората след мен да не се бавят с въпросите и да виждат всичко за да могат да си преценят сами.

Лек ден и ако имаш желание да работим ми отговори тук или на ЛС :)
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Добре са на Маджи въпросите, пък и не е лош текстът, обаче в толкова кратък текст 9 правописни грешки се набиват в очи... някакси. Ще трябва и коректор в случая да бъде нает. Имаш явно дар, развий го още малко. Нищо лично, успех!
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Може ли и-мейл за връзка, тъй като не мога да ви изпратя съобщение?
За повече информация най-добре да се свържем по Skype ! Моля оставете ако имате такъв!
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Здравей,
аз искам да се кандидатирам за тази длъжност поради две причини:
- Образованието ми е тясно свързано с мода * дизайнер на дрехи съм по образование *
- Мога да пиша на тази тема , също така мога да превеждам или преписвам статии от тази насоченост с доста голяма точност.

Искам да попитам няколко неща и аз:
- На какъв език ти трябва * предполагам български но искам да съм сигурен *
- Какво ти очакваш да платиш за 300-400 думи за нещо качествено * имай предвид ,че принципно се плаща различно за превеждане,преписване и създаване поради нужното количество време за създаването на една статия по даденият начин*
-Тези 100 на куп ли ги желаеш или по Х на седмица ?
-Как ти звучи ако се наложи да се предплати?
-Какво означава " дългосрочен "

Питам пред всички за да може хората след мен да не се бавят с въпросите и да виждат всичко за да могат да си преценят сами.

Лек ден и ако имаш желание да работим ми отговори тук или на ЛС :)

???????????????????????????
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

???????????????????????????
Здравей колега,
поради каква причина задаваш толкова много,но неясни въпроси.
А и само за да не е пълен спама
Писах ЛС за да се кандидатирам но все още ни вест ни кост :)
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Просто те цитирам, защото отговорите на тези въпроси ме вълнуват и мен, а автора на темата въобще не се трогва. Това са основни въпроси, от които човек може да прецени дали да се впуска в по-лични контакти.
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Нормално е да те интересуват, както ти казваш " това са основни въпроси " аз ги наричам "Нужни точки по договор за коректност " и бих препоръчал на повечето хора да ги пишат за да могат още с обявата да отсеят хората който ще кандидатстват :)
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Много сериозно отношение от автора на темата, няма що...иска скайп за връзка, давам скайп за връзка и няма никаква връзка. До довечера ако няма - червен картон! Като пускате обява ще я следите и ще подхождате с нужното уважение към потребителите на форума.
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

И аз му писах и чакам отговор ... но картон бих дал чак утре на обед за да съм малко по-благосклонен с времето :) но ако се из дразня достатъчно още довечера ще го получи :)
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Още вчера съм дал скайп за връзка. Много рядко раздавам червени картони, но в случая мисля, че ще бъде заслужено
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

И аз се интересувам на какъв език са статии и за какъв срок трябва да бъдат написани.
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Още вчера съм дал скайп за връзка. Много рядко раздавам червени картони, но в случая мисля, че ще бъде заслужено

Здравейте,за съжаление все още не съм получил заявката Ви!
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Аз да дам отговор защо няма да има червена точка от мен.
Отговори сега вечерта но не се договорихме за цената защото не бих работил за 2 лева на статия 400 думи сиреч 0,5 стотинки на дума или така казано 2 пъти под цената на индийците в Digitalpoint .
Та това е единственото което ни спря да работим заедно :)
 
От: Търсим дългосрочно копирайтъри на тема мода

Аз да дам отговор защо няма да има червена точка от мен.
Отговори сега вечерта но не се договорихме за цената защото не бих работил за 2 лева на статия 400 думи сиреч 0,5 стотинки на дума или така казано 2 пъти под цената на индийците в Digitalpoint .
Та това е единственото което ни спря да работим заедно :)

Хубаво е, че го казваш, за да знаем и ние. Аз лично съм много разочарован. Някой ми препоръча този сайт, но тук на практика няма живот. Уж много регистрирани потребители, но темите са слабо посетени и поръчките са за жълти стотинки. Отгоре на всичкото явно е пълно с откровени мошеници, защото редовно попадам на теми, където има оплаквания, че някой се правел на разсеян и не плащал изобщо, друг давал малко, трети се скрил и не отговарял на съобщенията. Чудя се, защо така ме подведоха и чаках дори 10 дни, за да имам право да си пусна обява, която никой дори не я е прочел. Пълна скръб. :mad: Както е прието напоследък - О С Т А В К А! :mad:
 

Горе