Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесоари

Andrey12

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Търсим BG копирайтъри, с които да работим дългосрочно, защото работата е доста, особено като дойдат новите колекции.

Основния критерии след качествените описания е срока за изпълнение на поръчката.

Имаме доста подробно ръководство за създаването на описанията.

Големината на текстовете трябва да бъде между 200 и 800 символа (включващи разстоянията). Което е около 40 до 100 думи.

На одобрените ще изпратим няколко примерни продукта, за да преценим кого да наемем - може да не е само един.

Първата поръчка ще бъде между 100 и 200 описания.

Приятен ден!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, интересувам се от проекта. Имам достатъчно опит с изпълнение на задачи в кратки срокове. Ще се радвам да изпратите примерен продукт. Не пиша на ЛС, тъй като съм имам скорошна регистрация и сайтът не дава такава възможност.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте и аз съм заинтересован, може ли повече инфо на ЛС.Благодаря .
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, аз също съм заинтересована и ще се радвам да изпратите примерен продукт, за съжаление все още не мога да пиша на лс.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, аз също се итересувам от работата.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Моля да ми пишете цена и срок за изпълнение тук или на лично.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

И аз още не мога да пращам ЛС, затова ще пиша тук. Не мога да преценя с абсолютна точност, но предполагам, че мога да изготвя по 30-тина описания на ден. А колкото до цената, стандарта е 1лв на 100 думи.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте,

Имам 7+ години опит в копирайтинга, seo и продуктов, на български и английски, в сферата на електронната търговия. От мен можете да очаквате 100% качество, оригинално съдържание и отлично свършена работа в рамките на всякакви срокове. Точен човек съм и се сработвам добре с други точни хора. :)

Моите цени са както следва:

1. За изпълнение на поръчка от 100 описания между 40 и 100 думи в рамките на 3 дни - 5 лв. на брой
2. За изпълнение на поръчка от 100 описания между 40 и 100 думи в рамките на 7 дни - 3 лв. на брой

Всичко останало можем да договаряме според конкретните условия. Имам възможност и за дългосрочен ангажимент. Освен с копирайтинг имам опит с форматиране/подготвяне и качване на артикули в е-магазини. Ще се радвам да се присъединя към вашия екип!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Нормално мога да правя 50 описания на ден. Цената за едно описание при зададените по-горе параметри е 1.50 лв. на брой. В случай че е спешно и има нужда от повече описания в кратки срокове, например за завършване на колекция, мога да се справя и с по-голям брой описания.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Роботска работа. Мерси. Без капка креативност и оригиналност. Ако това търсите - аз определено не ще ви бъда полезна. ;-D
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Интересувам се от работата. Моля, пишете ми на лични.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Както казах - качеството е определящо, но цената също има своето значение.

Може ли да изпратите едно описание, което струва 3 лв. и едно - 5 лв.

Благодаря!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Текст: 3 лева
Дамска чанта
цвят червен 0001
Дамска чанта от естествена кожа с две дръжки, прикачени с ефектни позлатени орнаменти и с позлатена закопчалка. Размери: ширина – 40 см. в основата и 35 см. в горната част; височина – 30 см.; дълбочина 25 см. Произведена в България. Безплатна доставка до офис на куриер.

Текст: 5 лева
цвят червен 0001
Дамска чанта от естествена телешка кожа с две дръжки, прикачени с ефектни позлатени орнаменти и с позлатена закопчалка. Елегантните орнаменти се вписват в ярко червения цвят на чантата и й придават класа . Два вътрешни джоба за мобилни телефони и две отделения, едното от които се затваря с цип. Размери: ширина – 40 см. в основата и 35 см. в горната част; височина – 30 см.; дълбочина 25 см. Произведена в България. Безплатна доставка до офис на куриер.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Това са примерни текстове, нямам представа дали точно това очаквате. В момента мога да работя регулярно и да правя повече на брой описания на ден ако се наложи. Моля пратете ми примерни артикули и ръководството за създаването на описанията (за да преценя трудността), и ще ви изпратя преработени описания и цена и срокове.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Може ли нещо, което е писано за друг клиент, за да мога да добия представа. Просто цената се различава многократно от другите предложени и искам да видя реален пример. Благодаря!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте и аз се интересувам
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, дайте цена и срок за изпълнение.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Проявявам интерес, моля да ми пишете лични съобщения. Благодаря Ви предварително! Лек и успешен ден!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, искам да се включа в проекта. Сериозен и отговорен човек съм, спазвам посочените срокове и ще се радвам да получа отговор на ЛС с Вашите очаквания!
Благодаря предварително!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, имам интерес към Вашия проект. Имам петгодишен опит с онлайн-магазин: обработка на снимки, описания, ключови думи, SEO познания, също така и промотиране в социални мрежи. Цена за общо описание, цена, размери, продуктов номер - 1,50 на обява. Разбира се, ако желаете повече работа върху представяния продукт, цената ще е различна.
Благодаря!
 

Горе