Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесоари

От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Може ли да ми изпратите няколко примерни описания? Благодаря!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, проявявам интерес към проекта Ви. Ако все още търсите хора съм на разположение. Сериозна и отговорна съм, работя бързо и точно. Ако желаете мога да изпратя примери. Лек и успешен ден!
 
Последно редактирано:
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте! Аз също бих желала да се включа към изпълнението на проекта. Към всяко начинание подхождам с коректност, дисциплина и всеотдайност. Гарантирам, че в текстовете, написани от мен, няма да срещнете нито една правописна или пунктуационна грешка. Бих се радвала на повече информация от Ваша страна на ЛС.
Благодаря предварително!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Изпратила съм Ви ЛС. Хубава вечер!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте, кой може да приеме една поръчка за около 30 описания до 50 думи. Трябват ни до утре или петък най-късно.

Имам само снимките. Става дума за дамски дрехи - палта, блузи и якета.

Пример:
Къс дамски пуловер с лодка деколте и три-четвърти ръкави в сиво.
Стилната визия се допълва от множество прокъсвания в предната част.

Може да има и трети параграф.

Очаквам предложение за цена и да действаме.
 
От: От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и ак

Предлагам цена от 3 лв. на описание, за да са готови до утре сутринта и цена 2 лв. на описание - до петък сутринта.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Поръчката е дадена, благодаря на проявилите интерес.
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Малко офтопик, обаче в сайт с копирано съдържание на продукти, излизаме на 2-5 място по "дългата опашка".
Според мен в последните години уникалното съдържание е силно надценено(не че пречи де).
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте,

Имам поръчка за 100 описания на обувки, текстил и аксесоари за интернет магазина ни.

Моделите са качени и имат снимки. Имам таблица с кодовете им и малко повече информация.

Срока за изпълнение е определящ фактор, след качеството на самия текста.

Моля, за цена и срок за изпълнение на лично съобщение. След което ще изпратя модел за примерно описание.

Приятен ден!
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Здравейте,ако офертата е още в сила аз проявявам интерес към нея :)
 
От: Търсим копирайтъри за продуктови описания в е-магазин за облекла, обувки и аксесо

Моля за Ваши примерно текстове на лично, както и цена и срок за изпълнение.
 
Здравейте, колеги,

Отново търсим копирайтъри за електронния ни магазин. Очаквам вашите предложения тук.
 

Горе