Търсим опитен SEO специалист !

v.hristov

New Member
Здравейте,

търсим SEO специалист с богат опит за офиса ни в София. Отлично заплащане + увеличение за всеки реализиран проект. За повече информация, моля пишете ми на лично съобщение!
 
От: Търсим опитен SEO специалист !

Дори и някой да ви пише лично съобщение, няма да може да му отговорите, за това съветвам да си формулирате подробно обявата като изисквания, очаквания и т.н. и да оставите в темата контактна информация за връзка. Иначе се получава едно повсеместно губене на време.
 
От: Търсим опитен SEO специалист !

Пък и си има раздел за такива теми.
 
От: Търсим опитен SEO специалист !

Пък и си има раздел за такива теми.

И аз за това се замислих, но точно за такива теми няма раздел. Има Freelance Jobs & Projects, но това е друго. А дори и от оскъдната информация в тази тема, може да се каже, че не става дума за freelance.
 
От: Търсим опитен SEO специалист !

Благодаря за отправените забележки. Аз също се колебаех къде точно да публикувам темата, но се надявам все пак и тук да достигне до заинтересовани специалисти. Ето малко повече информация:

“Хийт Дизайн” ЕООД предоставя висококачествени, печеливши и индивидуално съобразени онлайн решения за бизнес клиенти от цяла Европа. Търсим амбициозни хора, които да участват в развитието на онлайн бизнеса на нашите клиенти, чрез оптимизиране на корпоративни уебсайтове и онлайн магазини за България и чужбина. Работата е предизвикателна и изисква опит в областта.

Изисквания :
- Предишен опит в SEO и интернет рекламата
- Перфектно владеене и познаване на добрите практики в SEO/SEM
- Добри аналитични умения
- Владеене на английски език, втори чужд език – немски или френски се счита за предимство
- Да притежава добри комуникативни умения, творчески усет и креативност и умения за работа в екип
- Да има желание за усъвършенстване и развитие в областта на интернет рекламата

Ние предлагаме :
- Гъвкаво работно време
- Възможност за постоянно нарастващи доходи според обема и качеството на свършената работа
- Приятна работна среда в млад и амбициозен екип
- Безплатно обучение в професионалната област
- Работа, поощряваща творческите способности

Отговорности :
- Изготвяне на план за оптимизация на проектите
- Извършване на оптимизация на уебсайтове и онлайн магазини за търсещи машини
- Изготвя отчети за резултатите и свършената работа

За съжаление правилата на форума не ми позволяват да публикувам данни за контакти, поради което мога да оставя единствено телефонен номер за връзка на заинтересовани специалисти: 0877 787 188
Който има интерес, нека се свърже с мен и ще коментираме условията по-подробно.
 

Горе