Търсим сериозен човек за постоянно писане на уникални SEO статии

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Екипа ни има нужда от нов човек за писане на SEO статии на български, защото в момента текучеството е голямо.
Какъв човек търсим?
Такъв който пише грамотно и има фантазията да напише 1000 думи за еднa "порцеланова чаша" например.
Да проверява винаги написаното с Адвего плагиатус за уникалност и да може да откликва на количества за кратък период. Плащане PayPal.
Предложете вашите цени и срокове на примерно 10 статии 300 думи на ЛС
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Несериозни да не си правят труда да пишат, последната дама, която се свърза с мен написа една "бърза статия" 250 думи за 2 дена и сега пише текст 200 думи от около седмица :D
 
Последно редактирано:
От: Търсим сериозен човек за постоянно писане на уникални SEO статии

Отговорил съм и на двамата :)
 
От: Търсим сериозен човек за постоянно писане на уникални SEO статии

За момента е намерен човек, благодаря на всички отзовали се :)
 
От: Търсим сериозен човек за постоянно писане на уникални SEO статии

Здравей това с статиите което си написал , не е за мен но ако ти трябва някой който разбира от сео , да работи дистанционно и те интересува , можеш да ми звъннеш на
тел. 0876030067 М.Кръстев за да се разберем.
По принцип с е занимавам с сео услуги :
Какво точно върша , оптимизирам сайтове и ги класирам на 1 позиции в категорията им ,
 
От: Търсим сериозен човек за постоянно писане на уникални SEO статии

Прати ми на ЛС да видим какво си класирал до момента
 
От: Търсим сериозен човек за постоянно писане на уникални SEO статии

Здравейте, имам интерес към обявата за писане на статии. Писането е моята страст, занимавам се с него в свободното си време като освен това притежавам умението да съм доста описателна, пиша на достъпен за четене език и целя да провокирам интерес и разсъждение върху написаното в съответната аудитория. Ако желаете, може да се свържете с мен на скайп: tereza3393. Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:

Горе