Търсим сътрудник web дизайнер

От: Търсим сътрудник web дизайнер

Това сигурно е същия пиклю който прецака и мен и други хора дано модераторите или админите го разкарат по-бързо от тук.
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Какво съм те прецакал ве аз даже не те познавам явно ме бъркаш с някой друг
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Търсете katsarov.
В другия форум.

Той е вашето човек.
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Наскоро разбрах, че един колега от университета е събрал подобна групичка от 4 човека. Тръгнали са да правят група сайтове на банална тематика, но има иноваторски елемент... Няма да им разкривам идеите, ама те си имат капитал, реален и доста подробен бизнес план (един професор по предприемачество в университета им помогна малко), всеки от 4-мата е професионалист в нещо и т.н. Не е зле и вие да помислите, преди да направите CS-like уебсайт, какъвто предполагам, че планирате.
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Аз лично до колкото успях да разбера от предните мнения с две думи "търсите човек дизайнер (сътрудник), които ще вкарате в (ЕКИПЪТ) си за да прецакате него и още кои знае колко хора благодарение на новия си дизайнер (сътрудник)".

П.С. това е лично моя гледна точка като се има напредвид какви са всички мнения преди моето!
Извинявам се предварително ако някой се е обидил (не целя това).
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Какво съм те прецакал ве аз даже не те познавам явно ме бъркаш с някой друг


"ВЕ" звучиш ми също като човека дето уж щеше да плаща.
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Ами успех тогава. Само че правиш голяма грешка, като не слушаш мненията отгоре, колкото и груби да ти се струват някои от тях. Авторите им са врели и кипели в сферата, в която вие се опитвате да проходите. Те не се "заяждат" безпричинно. Колкото по-скоро разбереш, че не си прав, толкова по-добре за теб. Всъщност в този проект ще загубите време и труд и в крайна сметка ще разберете, че "ония от Предприемач са имали право".
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

И да загубим ни няма да правим като другите запознанства,а нещо различно от другите
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

И да загубим ни няма да правим като другите запознанства,а нещо различно от другите

А как е възможно неграмотен да прави сайт за запознанства? Този сайт само за неграмотни ли ще бъде? Това ли му е по-различното?
 
От: Търсим сътрудник web дизайнер

Ако идеята ви е толкова добра, за което слагам вероятност около 2%, каква е гаранцията, че някой няма да ви види сайта малко, след като сте го пуснали, да си хареса идеята, да събере още 2-3-ма и да направят същия сайт като вашия (или по-добър), само че с капитал и добър бизнес план? Направо ще ви отвеят.

И това "ще рекламираме в големи сайтове"... Та вие трудно ще съберете пари за хостинг, пък къде се гласите да рекламирате? Имате ли няколко хиляди лева? Май ви се струва детска игра?
Това си е бизнес - влиза се с (много) пари, знания и добра идея. Най-вероятно вие нямате нито едно от трите. Може би (едва ли) само третото, но то далеч не е достатъчно. А и сайтовете за запознанства са замрели (ако не и напълно умрели). Ако решите да се захванете, ФБ ще ви е най-големият конкурент. Как точно мислите да се преборите с такава компания?

Послушайте другите и не се захващайте с това, колкото и привлекателно да ви се струва. Вместо това разгледайте секцията "Старт в интернет бизнеса".
Може би след време ще сте по-големи реалисти, а не толкова наивни.
 

Горе