Търсим търговски представители в различни градове

petlv

New Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте,

за наш партньор в сферата на туризма търсим търговски представители в различни градове на страната.

Работата е интересна за хора, търсещи допълнителни доходи и с умения за продажби. Целта е да се посещават на място обекти за настаняване във вашия град / регион и да се презентира предлагания продукт пред собствениците и управителите. Продуктът е свързан със сферата на онлайн рекламата.

Комисионата за вас е 10% от продажбите, като при по-голям обем се предвиждат допълнителни бонуси. Разходи за гориво не се покриват, вие преценявате кои обекти да посетите. Ако се интересувате, пишете.

Допълнение. Целта е да се продават рекламни пакети, предназначени за туристическите обекти за настаняване. Стартовата комисиона е 10%, но при достигане на поне 10 продажби месечно на най-високия пакет (120 лв.) или съответния брой на същата обща стойност от по-ниския пакет (60 лв.), Вие ще получите 20% от сумата, която сте реализирали като продажби. Ако продадете 5 пакета от най-високия абонамент, ще получите 15% комисиона.

Работата е свързана с посещение на място на обектите във Вашия регион, в който живеете. Трябва да направите кратко представяне на предлаганите услуги и ползите от закупуването на пакетите. Ако собственикът / управителят се съгласи да участва, трябва да попълни и подпечата формуляр за кандидатстване, след което Вие ще ни го изпратите по имейл. Няма норматив за брой обекти, които трябва да се обиколят. Можете да вършите работата в свободното си време или ако често пътувате из страната.
 
Последно редактирано:
От: Търсим търговски представители в различни градове

Моля, дайте повече информация за какъв онлайн продукт става въпрос - сайт за колетивно пазаруване, онлайнн платформа за резервации, туристическия форум в подписа Ви... Благодаря! :)
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Здравейте,

изпратих Ви информация на лично съобщение.
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Търговски представители за туристически сайт ли търсите, ако може повече информация за работата, изискванията и заплащането
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Сайтът е с туристическа насоченост. Изпратил съм Ви лично.
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Благодаря за информацията, но не можах да ти пратя ЛС, сигурно защото съм нов
Но може скоро да ме очакваш с предложение от моя селски регион, който е много богат на селски туризъм
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Здравей fen,

може да използваш за комуникация имейл адреса, който съм ти изпратил на лично. Очаквам с интерес да изпратиш кратко представяне на себе си и информация за района, в който живееш.
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Здравей fen,

може да използваш за комуникация имейл адреса, който съм ти изпратил на лично. Очаквам с интерес да изпратиш кратко представяне на себе си и информация за района, в който живееш.

Здрасти, сега ще ти драсна на имейла, ама върни повече информация, сайта вече ми го каза
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Направил съм допълнение в първия си пост към описанието на работата.
 
От: Търсим търговски представители в различни градове

Ако може и на мен да ми пуснете едно лс с повече инфо. Благодаря!
 

Горе