Търсим управители, гр. София

Re: От: Търсим управители, гр. София

По моя преценка хубаво да има нещо минимално + процент от реализираните продажби след време .... и това да се направи цивилизовано с договор разбира се!

в противен случай човека който се захване с това може да изгори и да е поработил за тоя дето духа


Е то има, трупа се безплатно експириънс и дори им дава да барат камерата безплатно.
 
От: Търсим управители, гр. София

аз предлагам същата оферта, дори по-добра - плащам 50лв. на месец без значение от генерираните доходи от мениджъра :beer:
 
От: Re: Търсим управители, гр. София

Здравей и добре дошъл. Хора, не скачайте така. Човекът предлага това, който иска е, няма задължително. :)
Как да няма задължително?? Нима в законите ни има разрешено някой да работи на договор без да му се плаща? Мисля, че няма такова и следователно това си е престъпно. Ако пък работи без договор, че и без пари, пак е престъпно. Не е ли така?
Според мен тоя си е за прокурор и от мен има червена.
 
От: Re: Търсим управители, гр. София

Как да няма задължително?? Нима в законите ни има разрешено някой да работи на договор без да му се плаща? Мисля, че няма такова и следователно това си е престъпно. Ако пък работи без договор, че и без пари, пак е престъпно. Не е ли така?
Според мен тоя си е за прокурор и от мен има червена.

Не само според теб, закона трябва да си го прати на прокурор, понеже нарушава няколко законав по този начин.
 
От: Търсим управители, гр. София

май търсят управител на епизод в телевизионната повърня съдби на кръстопът
 
От: Търсим управители, гр. София

то за това са на изпитателен срок до месец и после чау
 

Горе