Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

petlv

New Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте,
Във връзка с развитието на форум за туризъм, търся хора, които имат желание да споделят своите впечатления от различни градове и забележителности по света. Публикациите трябва да са по-скоро като кратки форумни постове (мнения), а не дълги описателни статии. Може да се направят и под формата на дискусия – с въпроси и отговори.

Целта е да се представи полезна информация за туристите, свързана с цени и отзиви от места за настаняване, транспорт, храна, препоръчвани забележителности и др. подобни в съответния град. Задължително е информацията да е на база лични наблюдения, а не заимствана от някой туристически сайт.

Заплащането за всяка публикация във форума ще зависи не от дължината, ами от това доколко полезна информация дава. Нека всеки заинтересуван да изпраща списък с градовете, които е посетил и за които може да напише. Цената е по договаряне и ще бъде уточнена за цял пакет от форумни постове.
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Ако мненията за български градове и забележителности са от значение за сайта Ви, мога да съм Ви полезна. Посетила съм 90% от забележителностите в страна и да споделя впечатленията си за тях. Имам опит в писането на постове и статии на туристическа тематика. За съжаление все още не мода пускам ЛС, защото съм нова тук. Ако прецените, че съ Ви нужна, пишете.
Поздрав!
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Здравейте, Десислава,

въпреки че в момента акцентът ни е повече за чуждестранни дестинации, не бихме отказали и известен брой коментари за български градове и забележителности. Направете ни списък с Вашите топ 10, за които искате да пишете, и ни го изпратете на имейл: [email protected]
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Искам и аз да се включа , на същия и-мейл ли да изпращам списъка?
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Да, всички, които се интересуват, да изпращат своите списъци на посочения имейл. Ако имате общи въпроси, задавайте ги тук, за да могат отговорите да се видими за всички.
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

А какви са цените? Как заплащате за мненията/статиите?
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Ще имате ли някакви конкретни изисквания за минимален или максимален обем на текста? Какъв е срока за изпълнение?
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Цените ги определяте Вие - правите една оферта за определен пакет от статии/мнения и ни я пращате. Решаващи за цената са няколко фактора - кои са градовете, колко са на брой, какво е качеството на съдържанието на всеки пост. Ако цената ни устройва, ние ще Ви отговорим и ще се уточним. Най-вероятно първо ще заплатим за няколко тест публикации и ако съдържанието ни удовлетворява, тогава ще поръчаме и останалите от пакета.

Нямаме изисквания за дължината на текста, важно е съдържанието. Няма срокове на изпълнение, за предпочитане е мненията да се публикуват не наведнъж, а постепенно.
 
От: Търсим хора да споделят отзиви за туристически забележителности

Заинтересовани ли сте от градове като Сингапур, Пърт, Нагоя, Чарлстон, Панама Сити и Балтимор
 

Горе