Търсим човек за WP, Woocommerce сайт, с готова инсталирана тема с демо данни

framgаngsri

New Member
Здравейте,

Имаме хостинг, домейн, WP, Woocommerce, тема ТМ Molly (Theme movie), инсталирана с демо данни, почти всички необходими добавки.

Търсим човек, който да го подреди тъй, както искаме, изпозвайки наличните добавки и възможностите на шаблона.

Допълнително трябва да се инсталира модул за доставка със Спиди, филтър по атрибути (цвят и размер) и още едно модулче за следене на запаси.

Интеграция с MailCimp, ( Може и друг ESP), страница за записване за бюлетин, popup форма за записване за бюлетина, страница за контакт с вградена формата за контакт и малко друга информация.

Мился, че това е основното - накратко. Моля, който има интерес и може да свърши работата, да ми пише на лични съобщения. Ще изпратя допълнителна информация и ще помоля за цена и срок.

Темата вероятно не е за тук, но не мога да пускам нова тема в подходящия раздел :) . Не ми се карайте, моля! :)
Благодаря!
 
Здравейте...Сега попаднах на Вашата тема...Ако може ми пратете на лично малко повече инфо...
 
Здравейте...Сега попаднах на Вашата тема...Ако може ми пратете на лично малко повече инфо...
Браво бе, за 3 месеца дали не са си намерели човек?!?
 

Горе