Търсим PHP програмист

dimitrovi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Малка семейна компания сме за недвижими имоти и търсим програмист който се занимава с PHP програмиране.

Разполагаме със скрипт за недвижими имоти закупен от themeforest и искаме да се променят следните неща по него:

1. Премахване изцяло на гугъл картата.
2. Добавяне на страница с описание на фирмата и услугите които предлагаме.
3. Тъй като системата автоматично номерира офертите и показва номера на офертата в описанието, искаме това да се промени и да можем ние ръчно да добавяме номера на офертата, следователно и да може да се търси по този номер оферта.

Тъй като сме нови във форума и явно трябва да изпълним определени изисквания, за да можем да публикуваме линкове в постовете си, повече информация за скрипта и вашите предложения очакваме на лично съобщение.
 
От: Търсим PHP програмист

В Themeforest се продават темпелйти/теми за за различните системи за управление на съдържание, системи за електронна търговия или чисти HTML темплейти. Това, с което вие разполагате, към коя от всичките категории е?

Уточнявайки всичко това, по-лесно ще ориентирате колегите за какво става въпрос и ще спестите време (вашето и нашето) и средства (най-вече вашите).

Поздрави!
 
От: Търсим PHP програмист

Здравейте и благодаря Ви, че се отзовахте: Zoner - Real Estate HTML Template & Custom CMS така се казва скрипта. Архива съдържа html темпелйт и cms система със същия темпелйт.
 
От: Търсим PHP програмист

Според мен след като сте си купили скрипта, редно е първо да потърсите помощ от разработчиците му.

По правилата на Themeforest те са длъжни да ви осигурят поддръжка, а ако искането ви е извън стандартната поддръжка, би било редно да ви предложат цена, за която да ви свършат работата.

След като говорим за "custom CMS" , мисля, че това е най-добрия вариант - поне за начало. Ако така не стане, тогава търсете други възможности.

Това е моето лично мнение.

Поздрави!
 
От: Търсим PHP програмист

На PHP е написана, това е къстъм разработка, ползва и база данни, поне аз това успях да разбера от коментарите в Themeforest.

Първоначално са направили обикновен HTML темплейт, а после са решили да си създадат някакъв къстъм CMS, за потребители без познания/умения в - цитирам дословно "web development".

Не че не може да се преправи, но къстътъм решенията обикновено отнемат много повече време да разучиш системата как работи, за да не прецакаш нещо.
 
От: Търсим PHP програмист

На PHP е написана, това е къстъм разработка, ползва и база данни, поне аз това успях да разбера от коментарите в Themeforest.

Първоначално са направили обикновен HTML темплейт, а после са решили да си създадат някакъв къстъм CMS, за потребители без познания/умения в - цитирам дословно "web development".

Не че не може да се преправи, но къстътъм решенията обикновено отнемат много повече време да разучиш системата как работи, за да не прецакаш нещо.

Да, нещо което не е твое е по-трудно за направа, но ако има желание(и умения, разбира се) може да се направи всичко :)
 
От: Търсим PHP програмист

Здравейте погледнах темата която сте дали и на точка 1 доколкото видях искате да премахнете картата от началната страница, което доколкото виждам самата тема го предлага със замяна чрез изображение евентуално което може и да Ви удовлетвори и от към дизайн все пак
за този пример говоря: http://themeforest.net/item/zoner-real-estate-html-template-custom-cms/full_screen_preview/7873854
Ако искате да премахнете и картата от страниците вече с офертите това най вероятно също ще може да стане лесно понеже тази карта се добавя допълнително и нз дали дори нямате опция в админ панела да не добавяте на всяка обява карта.
За точка 2 може да се свържете както казаха колегите по горе директно с разработчиците и съм почти сигурен че ще го направят без абсолютно никакъв проблем, ако не умеете сами просто да ви изготвят една примерна страница about us искайте, но сега като погледнах дори в темата има и такава страница http://themeforest.net/item/zoner-real-estate-html-template-custom-cms/full_screen_preview/7873854 просто трябва евентуално вие сами да си я подредите по начин който ви допада.
За точка 3 не можах да видя къде е тази номерация за която говорите :)

Ако съм объркал темата моля да ме извините, но наистина може да се свържете с разработчиците и да им кажете от какво точно се нуждаете и искате и евентуално да им предложите някакво заплащане за да го направят ако сте предвидили някакви средства :)
Поздрави
 
От: Търсим PHP програмист

Благодарим на всички отзовали се. Намерихме човек който ще ни помогне.
 
От: Търсим PHP програмист

Може ли да ми пратите повече информация на лично.
 
От: Търсим PHP програмист

Може ли да ми пратите повече информация на лично.

Защо не погледнеш от кога е темата първо и после коментарите? Много ясно е написано, че са си намерили човек преди 7 месеца. :)
 

Горе