Предлагам: Търсите ли копирайтър?

Rossiana

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, в търсене съм на нови предложения, свързани със създаване на текстове. Мога да съчетая таланта си на писател, с който да разкажа вашата история, с провокиращо и ангажиращо съдържание. В опита си до момента имам статии и продуктови описания от различни ниши - разкривам тайната на женската красота с "вълшебни продукти", които с разтапят върху кожата ви, ухаят невероятно и успешно прикриват възрастта ви. Писала съм за оранжерии, винтоверти, чорапогащници, които "обуват краката ви в комфорт и кадифена мекота", луксозни кухни и дори играчки за възрастни. Не спирам до тук - цялостно съдържание на сайт за реклама със SEO статии, слоган и оригинално име на фирма. Автор съм на стихове и есета - децата ми редовно се изявяват с мои стихове и събират погледите на всички. Искате ли да ви разплача, да ви разсмея, да ви провокирам, да събудя любопитството ви? Пишете ми:)
 
Здравейте! Свободна съм за нови предложения.
Очаквам да намеря истински ценители на думите, които знаят каква сила има текстът. Не подценявайте труда на копирайтърите! Зад всяка добра статия стои проучване, анализ, систематизиране на информацията и написване в приятен и разбираем стил. Добавям оригиналност, информативност, уникалност, ключови думи и т.н. Това е творческа работа, отнемаща време и не може да струва лев-два. Едно изречение, допълнено от подходящо изображение, може да ви открои от конкуренцията и да повлече много клиенти или продажби. Пишете ми:).
 

Горе