Търсите ли работа ?

biks

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва ми уникализация / разбирай преразказ / на 25 материала от по 300 думи.
Език: Български
Срок: 3-4 дни

Предложения и цени на ЛС.

П.С. Статиите трябва да са грамотно написани на правилен български език.
П.П.С. Плащам през Епай, кеш, в брой и на ръка
П.П.П.С. Авансово не плащам, плащане ще има на порции на няколко пъти при получени и прегледани от мен статии.
П.П.П.П.С. За копи / пейст от тук и там и неграмотен преразказ не плащам.
 
От: Търсите ли работа ?

Оригиналите са на български език. Става дума за обикновен преразказ. / със свои думи да преразкажете текста /. Текстовете НЕ са специализирани
 
От: Търсите ли работа ?

Здравейте! Ако предложението ви е все още в сила, мога да предложа услугите си - 3лв/300думи. Завтршила съм Славянска филология, имам опит като редактор на текстове и мога бързо и коректно да изпълня исканата от вас работа.
 
От: Търсите ли работа ?

Здравейте. В случай, че предложението още е валидно съм ви изпратила моето предложение на Л С. Надявам се да го одобрите и да започнем работа по проекта. Благодаря ви предварително.
 
От: Търсите ли работа ?

Здравейте, да валидно е. Писал съм ви на ЛС.
 
От: Търсите ли работа ?

Здравей, ако цената от 3 лева на материал те устройва ми изпрати писмо на add2me[at]abv.bg със примерен текст, който да ти преразкажа, и ако ти хареса ще се разберем за работа занапред :)
 
От: Търсите ли работа ?

Ако плащаш по 3 лева съм съгласен.но нека плащанията да са така правя 1 преразказ плащаш правя друг плащаш а не да ги направя и да кажеш не ми трябват вече:)
 
От: Търсите ли работа ?

Ако някой се откаже, може да ми пратиш едно Лс, с информация, и аз съм навит :)
 
От: Търсите ли работа ?

danko6, явно си новичък във форума. Аз плащам винаги за добре свършена работа. А ако реша случайно реша да ти възложа нещо / в което силно се съмнявам т.к. има доказали се хора тука / специално ще ти плащам на буква. Пишеш буква - плащам, пишеш втора - пак и така до края. :) :) :) :) :) :)
 

Горе