Предлагам: Търсите ли си писателка?

От: Търсите ли си писателка?

17? Това не е роман, а нещо средно между кратък разказ и повест. Ти какво искаш да бъде? Докъде ще го докараш?
 
От: Търсите ли си писателка?

Момичета, какво става тук? Аааа тук ли били преместили чата, аз се чудех защо никой не пише в другата тема.

Както казваха лелките в Зона Замфирова: на 45-та минута и 54-та секунда от филма:
https://www.youtube.com/watch?v=jOQfi8cg6d0

- Седимо си!
 
От: Търсите ли си писателка?

Сега съм се фокусирала върху нещо съвсем различно... Но това е идея когато зацикля с него да се занимавам с по-дългичките си произведения.
 
Sales thread ли е това или пейката пред блока? Да не се разбира погрешно, ама не прави никак добро впечатление.
 
От: Търсите ли си писателка?

Приемаме забележките, ето за какво става въпрос тук:

Вие открихте авторка, която:
- Има уникална креативност.
- Има разнообразни интереси.
- Има стотици прочетени кииги зад гърба си.
- Има отлична диплома за висше по специалност Английска филология.
- Има опит в писането на огромен брой статии
на най-невероятни теми.
- Има три преведени книги.
- Пише статии на английски и български с лекота и яснота.
- Пише с любов и ентусиазъм.
- Пише в уговорените срокове.
- Може да представи примерни статии при поискване.
- Дори има очарователен, малък личен блог.
- Тя харчи парите си за романтика, благотворителност и приключения. Тя прекарва времето си в писане, разходки, слайдшоута, танцуване на салса и рисуване. Описана е от хората, с които е работила като талант добросъвестен и плодотворен, способен да създава бързо уникално съдържание. Редовно получава подаръци за рождения си ден от хората, за които е работила. Тя има артистични умения и опит в почти всяка творческа сфера на работа, свързана с компютри:
Създаване на видео/слайдшоута, PowerPoint презентации/колажи/брошури/memes/рисуване
- Това са моите страсти през последните 7 години. От хоби, и неща, които правя за приятелите си те се превърнаха в професионално занимание – правя наистина уникални неща с картинки, реализирам по красив начин вашите идеи! Отново при поискване мога да представя примерен материал.
 
От: Търсите ли си писателка?

UP

Била съм възпитаничка на най-добрите училища в страната. Умея да пиша изразително и оригинално - щастлива комбинация от креативност и страст. Водила съм рекламна кампания като копирайтър за някои от водещите заглавия сред българските списания. През последните години натрупах сериозен опит във всякакви сфери - написах над 500 статии на най-разнообразни теми. Бях описана като талант добросъвестен и плодотворен, способен да създава бързо и уникално съдържание. Все още продължавам да получавам подаръци за рожденния ден от клиентите, с които сме работили. Описана съм като точен човек, а работата с мен - като абсолютно удоволствие.

Харча парите си за романтика, благотворителност и приключения. Прекарвам времето си като пиша, правя слайдшоута, танцувам салса и рисувам. С мен се работи забавно и приятно.

Готова съм за нови подвизи!
 
От: Търсите ли си писателка?

Как ценообразуваш своя труд. За да знам дали да давам задачи.
 
От: Търсите ли си писателка?

Няма да я взема щото ни ма покани на празника на виното. :evil:
На лично ти изпращам цената, на която работя до този момент.
 
От: Търсите ли си писателка?

с такива биографични данни направо ми е неудобно да поръчам написване на някаква статия, ами направо написване на книга :)
Все пак ако може да изпратиш и на мен цени :)

Поздрави!
 
От: Търсите ли си писателка?

На лично ти изпращам цената, на която работя до този момент.

Препоръчвам Светла - вече работя с нея - направено е и първото плащане :) аз съм доволен много от нея. Остава да и помогна да опознае идеята на Сайта - енергията на Читателите му - Виралният ефект на историята в Социалните мрежи - Форматирането на текста да оправи и малко СЕО врътки да и предам.

Абе на кеф съм :)
 
От: Търсите ли си писателка?

може ли цена за 500 думи статия на тема дамска мода на лично, предпочитан метод за плащане и т.н.
 
От: Търсите ли си писателка?

"Светът се нуждае отчаяно от още миротворци, лечители, възстановители, разказвачи, и любители от всякакъв вид..."

Смятам, че попадам сред разказвачите.
 
От: Търсите ли си писателка?

Success is getting what you want.
Happiness is wanting what you get

Успехът е да получаваш това, което искаш.
Щастие е да искаш това, което получаваш.
Ще бъда успешна ако получа още творчески задачи.
Ще бъда и щастлива.
 
От: Търсите ли си писателка?

Светле, само това "танцувам салса и рисувам" ме озадачи малко, едновременно ли извършваш двете дейности?
 

Горе