Предлагам: Търсите ли си писателка?

От: Търсите ли си писателка?

Повдигаме темата и предлагаме:

- Опит (над 600 написани статии на английски език)
- Качество (Поне 10 много доволни клиенти)
- Гъвкавост (Теми като: пътуване, свещи, чай, билки, видове кожа, животни, грим, кафе, грижа, как да останеш млад, хранене, Пловдив, аюрведа, хотели, дестинации, ресторанти, ваканционни пакети, застраховки, паркиране, коледа, диети, интериорен дизайн и... камуфлажни пръстени и... да - сандвич панели...темите са неизброими по вид)
- Оригиналност (Над 90 процента Адвего Плагиатус)
- Отличини постижения (Удоволствие от добре свършената работа)
 
Последно редактирано:
От: От: Търсите ли си писателка?

Повдигаме темата и предлагаме:

- Опит (над 600 написани статии на английски език)
- Качество (Поне 10 много доволни клиенти)
- Гъвкавост (Теми като: пътуване, свещи, чай, билки, видове кожа, животни, грим, кафе, грижа, как да останеш млад, хранене, Пловдив, аюрведа, хотели, дестинации, ресторанти, ваканционни пакети, застраховки, паркиране, коледа, диети, интериорен дизайн и... камуфлажни пръстени и... да - сандвич панели...темите са неизброими по вид)
- Оригиналност (Над 90 процента Адвего Плагиатус)
- Отличини постижения (Удоволствие от добре свършената работа)

Ако човек е метач на улици, той трябва да мете както Микеланджело е рисувал или както Бетовен е композирал или както Шекспир е писал поезия.Той трябва така да мете, че всички в рая и на земята да спрат и да кажат: "Тук живееше велик метач, който си вършеше работата добре."
- Мартин Лутър Кинг - Младши
 
От: Търсите ли си писателка?

Изключително бързо изпълнение от страна на колежката. Качество и много висок стил на изразяване. Без да конкретизирам тема получих такава на английски език в рамките на няколко часа.
 
От: Търсите ли си писателка?

Тъй като напоследък имам повече свободно време, открих невероятния свят на ролевите игри (role playing). Захванах се с четири от тях на английски, пиша с различни партньори. Повечето се състоят във фантастичен свят: с омагьосани гори, златни реки и къщички направени от захар, принцеси и крале и кралски особи и техните желания, и богове, и богини, и елфи, и джуджета, и феи, и вещици, и магьосници по тази причина, еднорози, магия и народ от приказките. Променящи си формата, вълшебни пръчици и вълшебници са добре дошли, както и медальони, и гривни с различни сили, и мечове с имена.

Тъй като имам нужда от още партньори а и имам планове за произведенията, каня колегите/колежките, които имат свободно време да поиграем ролеви игри - нещо като приказка за възрастни. Моля, на лични!
 
От: Търсите ли си писателка?

Тъй като напоследък имам повече свободно време, открих невероятния свят на ролевите игри (role playing). Захванах се с четири от тях на английски, пиша с различни партньори. Повечето се състоят във фантастичен свят: с омагьосани гори, златни реки и къщички направени от захар, принцеси и крале и кралски особи и техните желания, и богове, и богини, и елфи, и джуджета, и феи, и вещици, и магьосници по тази причина, еднорози, магия и народ от приказките. Променящи си формата, вълшебни пръчици и вълшебници са добре дошли, както и медальони, и гривни с различни сили, и мечове с имена.

Тъй като имам нужда от още партньори а и имам планове за произведенията, каня колегите/колежките, които имат свободно време да поиграем ролеви игри - нещо като приказка за възрастни. Моля, на лични!

Да ти се доверя отново за едно прекрасно преживяване :)
 
От: Търсите ли си писателка?

Бързо и качествено изпълнение на поръчка - copywriting на английски
 
От: Търсите ли си писателка?

„ Няма по-велика агония
от това да носиш неразказана история вътре в теб.“
Мая Ангелоу


Сутринта започва със задължителната чаша кафе, тъмен шоколад и съвършената мелодия на Рапсодия в синьо... Ах, тези прекрасни моменти, когато си заобиколен от лакомства и гледаш съсредоточено празната страница. Писането е като раждането... Кафето помага. Сътрудничеството помага, ето защо активно търся съмишленици, защото работата в екип някак ми подсилва чувството за хумор, а то е легендарно. Но аз още не съм намерила това, което търся: този надежден, позитивен човек, който дълбоко ще се вълнува от това да играе с мен. Човека, с който ще започнем игра, която ще бъде пристрастяване, глезене, мания и ние ще полагаме усилия заедно всяка минута от всеки ден за да видим нашата история да оживява...Е, преданите литературни партньори се намират толкова трудно колкото истинската любов.

Така че аз си седя спокойно и си играя самичка – имам чаровен малък блог. Казват ми, че трябва да се чете два пъти за да разбере читателя какво се случва... мисля, че това е очарователно.

Освен блога, работя върху няколко книги...и купът става все по-голям всеки месец, но просто имам трудност да ги довършвам, защото някъде по средата се разочаровам. Защо? От всички неща на света не мога да създам конфликт! Тъй като съм доста хармонична не мога да си „избия любимите герои“ както предлага Стивън Кинг като литературен похват. В нормалните книги хората се изкачват на хълма и там пеят „Ура!“ Е, моите герои си седят цяло време на върха на хълма и викат от радост „Ура!“ през цялото време, нищо лошо не им се случва, а сцените ми са като.. главния герой заедно с поддържащия варят заедно яйца.
Но пък съм талантлива и плодотворна. Не искам да се хваля, но съм на този етап от живота си, когато талантът ще се сблъска с опита и нещо красиво ще изскочи от това.

Затова ми трябва енергичен партньор за писане. Или няколко. Създала съм един вълшебен свят и желая да пиша романтични истории, които се случват в него.
Болезнено съм креативна, нуждая се от помощ
 
Последно редактирано:
От: Търсите ли си писателка?

Благодаря за бързата и качествено изпълнена поръчка. Няколко материала на английски, тема - Beauty.
 
От: Търсите ли си писателка?

За тези, които имат болезнен интерес към писането: защо не се съберем в група?

Facebook Writing Buddy Group

Би било ужасно забавно да си споделяме неща свързани с писането.

Поздрави от мен!
 
От: Търсите ли си писателка?

Напоследък освен с писане интензивно се занимавам с рисуване.

Тази седмица за пръв път нарисувах натюрморт. Изглежда ето така:

HeFdXpi.jpg


Ето и някои други опити:

G52RLRa.jpg


AVHCfWR.jpg
 

Прикачени файлове

  • HeFdXpi.jpg
    HeFdXpi.jpg
    79.3 KB · Преглеждания: 2
  • AVHCfWR.jpg
    AVHCfWR.jpg
    100 KB · Преглеждания: 2
Последно редактирано:
От: Търсите ли си писателка?

Аз съм на 33, живея и работя в Пловдив, живея живота, който харесвам, обичам това, което правя. Събуждам се в 8, посръбвам горещо кафе и пиша статии до обед. За да си дам финансова независимост, аз работя върху книги. Обичам да харча парите си за романтика, благотворителност и приключения. С всяко постижение самочувствието ми се засилва.Ненужно е да се казва, че съм много щастлива и ентусиазирана по отношение на писането на свободна практика.

Всичко започна, когато добър мой приятел ми показа predpriamach.com - създадох атрактивна презентация за себе си и незабавно работни предложения започнаха да валят. Тези дни имам богат опит в писането на статии, чудесна репутация във форума и завоювам чуждестранни,социални сайтове за специалисти на свободна практика.

Мога да пиша докато се возя в рейса или в градината. Имам време да чета и да танцувам. Винаги мога да науча ново умение. Чуствам се като успял човек.

Писането на свободна практика е приятно предизвикателство! Писането отваря врати!
 
Последно редактирано:
От: Търсите ли си писателка?

Напоследък освен с писане интензивно се занимавам с рисуване.

Тази седмица за пръв път нарисувах натюрморт. Изглежда ето така:

HeFdXpi.jpg


Ето и някои други опити:

G52RLRa.jpg


AVHCfWR.jpg
Последната е плагиат на 'майстора'', гола вода си:)
 

Горе