Търсите работник? Аз пък, търся работа!

strong

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добър вече, за някои може и да е утро.

Сигурно ще изкажа поредното " клеше ", но и аз като много хора си търся работа в онлайн. Пердлагам следните услуги:

- Писане на уникални и креативни статии.
- Добавяне в директории и соц. мрежи.
- Превеждане от Английски към Български / и обратно. ( Опит повече от 3 години )
- Фото модел към Модна Агенция ( Опит 2 години ) ( преди подпечатани документи не давам информация! )

Ще помоля за коректност от страна на работодателите, и разбиране. Всичко каквото зависи от мен ще се извършва.

Поздрави, и очаквам предложения.
 
От: Търсите работник? Аз пък, търся работа!

Не ползваш автоматична проверка на правописа ("Пердлагам"), пишеш главни букви, където не трябва ("Модна Агенция", "Опит"), не поставяш правилно интервалите.
 
От: Търсите работник? Аз пък, търся работа!

Добър вече, за някои може и да е утро.

Сигурно ще изкажа поредното " клеше ", но и аз като много хора си търся работа в онлайн. Пердлагам следните услуги:


- Добавяне в директории и соц. мрежи.


Поздрави, и очаквам предложения.

За статии явно няма да стане, но за събмит може да те пробвам. Само да уточним някой въпроси:

  • Имаш ли лист? (социални мрежи и директории)
  • Срокове
  • Какво заплащане очакваш?
 
От: Търсите работник? Аз пък, търся работа!

Ей значи. Много сте интересни!!! Допуснал съм някакви граматически грешки, айде да ме убиете. Защо не дойдете да ме обесите?

Ае нека някой да се похвали, че пише без никаква грешка. Всеки допуска грешка ( каквато и да е тя )...

и моля спрете да пишете в тази тема с измилените си коментари, защото, ма изнервяте, и чесно казано нямам нерви!

П.С: Не, нямам списък с Директории и Соц мрежи. Имам Google!
 
От: Търсите работник? Аз пък, търся работа!

Лошо представяне и добра антиреклама. Всеки има право да пише по темата каквото пожелае. Проблема с изнервянето си е изцяло твой.
 
От: Търсите работник? Аз пък, търся работа!

Ей значи. Много сте интересни!!! Допуснал съм някакви граматически грешки, айде да ме убиете. Защо не дойдете да ме обесите?

Ае нека някой да се похвали, че пише без никаква грешка. Всеки допуска грешка ( каквато и да е тя )...

и моля спрете да пишете в тази тема с измилените си коментари, защото, ма изнервяте, и чесно казано нямам нерви!

П.С: Не, нямам списък с Директории и Соц мрежи. Имам Google!

В друг случай бих казала: Добре дошъл! Но в твоя ще се въздържа.
Недопустимо е, да се регистрираш в даден форум, първите ти постове са - търсене на облаги и работа, а след като получиш няколко леко хапливи коментара, да се изнервяш???! Редно е, когато предлагаш писане на статии, да се постараеш поне при пускането на обявата.

Ако те наема и ти върна нещо за корекция и ми се изнервиш? Какво правим?
В нашата работа се изисква спокойствие, здрави нерви и дипломация.

Нищо лично към теб, но и аз се изнервих. Винаги давам възможност на новите във форума да се изявят и докажат, да печелят пари и да работят, но напоследък зачестиха спамерите и некоректните нови посетители.....

Желая ти успех :)
 

Горе