[Търси се] Партньор за сайт за Путин (Русия) срещу света, Viral

asenlevov

Member
Здравейте, колеги. Както всички знаем, сега Владимир Путин и Барак Обама са едни от най-търсените личности на света. Особено в този момент, около събитията случващи се, това си е доста viral тема. Бих искал да направя сайт за нещо от сорта на новини за Русия и САЩ предимно. Би било забавно ако има някой достатъчно компетентен по темата с възможности да пише статии за това.

Готов съм да направя сайта, дори домейн вече имам, но просто би ми било трудно да качвам качествено съдържание по темата.
 
От: [Търси се] Партньор за сайт за Путин (Русия) срещу света, Viral

:lol:

Готина идея!

Но е само това, готина идея, нищо повече. Какво правим след 3-4 месеца като темата стане безинтересна? Как ще се печели от такъв сайт въобще, щото с кликчета по адсенсе рекламите дори бензина на колата не мога да си платя.

Недей си губи времето с това, мой съвет.
 
От: [Търси се] Партньор за сайт за Путин (Русия) срещу света, Viral

Ти имаш само идеята, но не можеш да пишеш за нея. Най-смотания копитайтър вече може да ти я открадне ;)
 
От: [Търси се] Партньор за сайт за Путин (Русия) срещу света, Viral

Не пречи, какво от това? Да не сме 10 човека целия интернет. Има трафик за всички. На мен ми е просто интересно дали някой ще се навие да пише такива неща или да търся "революционери" във фейсбук от страниците.
 
От: [Търси се] Партньор за сайт за Путин (Русия) срещу света, Viral

Фейсбук няма нищо общо с органичния трафик, приходите чрез него са в пъти по-малки
 

Горе