Търси се: Рекламен агент

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Търся рекламни агенти за набиране на реклама в сайт. Заплащането е 20% от сумата за реклама.

Изискванията са стандартни за тази работа: умение за работа в екип; креативност; самоорганизация и самодисциплина; ефективни комуникативни умения; добър външен вид и езикова култура; търговски усет; инициативност; креативност; компютърна грамотност.

Свържете се мен ако самите Вие желаете да опитате или имате познат който търси подобна работа.
 
От: Търси се: Рекламен агент

Обявата все още е актуална и ако се възползвате от нея, ще можете да си осигурите допълнителни доходи.
 
От: Търси се: Рекламен агент

Обявата е валидна, но ти не издържа изпита, не искам да работя с теб. Просто не разбирам, как може да питаш такова нещо, дали обявата е валидна, и то веднага след моя пост, в който информирам кандидатите, че предложението все още е валидно?
 
От: Търси се: Рекламен агент

Извинявам се за отговора след толкова време. Но мисля че една обява която е "актуална" би следвало да се подновява много често а не през месец. А това че не съм, издържал вашия изпит и дали искате да работите с мен, е ваша преценка!

Нищо лично с Уважение: Юлиян.
 

Горе