Търси се автор за Spodeli.eu

От: Търси се автор за Spodeli.eu

Ти ще кажеш какво е - аз попитах нещо, на мен не бе отговорено, а на хейта - в 3 поста.

Оттеглям питането си, недей отговаря. :)
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Пропуснал съм от хейта, извинявай.

Дай ми тел на лично, и ще ти обясня.

Ти ще кажеш какво е - аз попитах нещо, на мен не бе отговорено, а на хейта - в 3 поста.

Оттеглям питането си, недей отговаря. :)
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Правилният формат за сглобяване на обява от тоя тип е:

[
1. Търся човек за писане на статии.
2. Сферата е....
3. Заплащането е....лв на... думи/статии.
]

Така както е представено, човек остава с впечатлението, че става дума за кауза с идеална цел.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Уни, що не пуснеш една обява в Джобса и със сигурност ще намериш доста хора.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Аз съм казал, че ще говоря за тези неща по телефона направо, има и други неща които нямам намерения да описвам, точно заради хейта.
Правилният формат за сглобяване на обява от тоя тип е:

[
1. Търся човек за писане на статии.
2. Сферата е....
3. Заплащането е....лв на... думи/статии.
]

Така както е представено, човек остава с впечатлението, че става дума за кауза с идеална цел.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Уни, що не пуснеш една обява в Джобса и със сигурност ще намериш доста хора.

Щото не се намират много хора, дето да пишат простотии и жълти работи за 50 стинки...
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Неща в джобса, ако искам мога да си пусна и до мен направо имам си достатъчно трафик трябват ми читави хора напатил съм се достатъчно.
Уни, що не пуснеш една обява в Джобса и със сигурност ще намериш доста хора.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Абе ти няма ли да се разкараш вече???
Щото не се намират много хора, дето да пишат простотии и жълти работи за 50 стинки...
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Ъп, на темата.

Хората свързали се с мен, едните се оказаха лъжци, другите хипер несериозни!!!

Считайте първа точка за най-важна!!!

Без лоши чувства, ама не знам как можеш да се надяваш някой сериозен автор да има интерес към така написаната обява. Казвам ти го като автор, без въобще да знам кой си ти и какъв ти е сайтът.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Както хората с които работя от много време вече. Не виждам какъв е проблем в обявата, а и е описано, че всичко ще се до уточни по телефон, но никой не чете, никой не се интересува от нищо друго освен да хейти или остроумничи.
Акъл неща, автори ми трябват, свестни и читави хора.
Който няма общо с това което искам или общо с темата да забягва!!!

Без лоши чувства, ама не знам как можеш да се надяваш някой сериозен автор да има интерес към така написаната обява. Казвам ти го като автор, без въобще да знам кой си ти и какъв ти е сайтът.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Що са занимаваш с глупости - аз за тоя тип сайтове бих ползвал скрипт къде смъква, пренаписва, и публикува статии от други новинарски сайтове...

Писачи на статии да наемаш и менажираш е отживелица и туу мъч хасъл къде викат енгилизите.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

За всеки трябва да има хляб, аз съм си направил сметката, просто искам сигурни хора нищо повече.
А на другите дето хейтят, аз не си търся работа, а предлагам такава...
Що са занимаваш с глупости - аз за тоя тип сайтове бих ползвал скрипт къде смъква, пренаписва, и публикува статии от други новинарски сайтове...

Писачи на статии да наемаш и менажираш е отживелица и туу мъч хасъл къде викат енгилизите.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Може би ще е добре да направиш компромис с изискванията.

Според тях изглежда търсиш нещо като бял негър.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Ъп на темата, нужни са ми още хора.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

И за да се спрат глупостите на русофобите, нека този път човека който иска да се интересува от история, е най-вече българската история много ясно!!!
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Не по пра-пра. Още някой глупав въпрос???
Пра история или съвременна?
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Изпит по точната българска история провежда ли се с потенциалния кандидат?
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Съвременната история е след турско робство и е насочена главно от 1-вата световна война до падането на комунизма.
Пра историята е преди турското робство. (ханове, царе, златния век).
Не бях сигурен от въпроса ви познания в история на България, затова ви зададох въпроса.
 

Горе