Търси се европейски хостинг за български сайт..

От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

незнам защо но аз имам наистина сайтове които товарят
имаше един пич със скрипт като моя го бяха изгонили от inc
а в нс досега не са ми казали нищо
аз се въздържах от сървър виртуален досега защото им бяха в америка но вече са пуснали и в тукашни .. само ме притеснява че 300 трафик няма да ми стига ианче да съм взел досега... защото като сметна и без това плащам почти колкото за виртуален ...
искам само да ви кажа че сигурно говорите така защото не сте били на друг хостинг, в сравнение със всички останали които съм ползвал ... нс1 направо са перфектни !
не си мислете че ги хваля или че са ми приятели или незнам си какво просто наистина в сравнение с останалите хостинги... са си номер едно!
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Мерси за отговора.

От ГоуДеди нямам достатъчно добри спомени.
А тия ингилизи имат смешно високи цени за параметрите си.

ХостБългария - сайтчето им изглежда твърде зле. Правописни грешки навсякъде из текста. Цените са подозрително ниски. Ще ми се да повярвам че стават за нещо ама... Други мнения за тях има ли?

Не искам толкова добър съпорт колкото липса на нужда да се свързвам със съпорта. Примерно да не е като оня развъдник на буболечки - суперхостинг.бг
ХостБългария са добре, въпреки че им изглежда зле сайта.
Хоствам там около 10 сайта на бг сървър и 1 на американски чрез тях.
Отговарят бързо.Евтино и изгодно е за непретенциозни сайтове.
Нямат ограничения за товаренето, а само за мястото, което се решава с няколко акаунта.
Ето им ги условията
 
Последно редактирано:
От: От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

ХостБългария са добре, въпреки че им изглежда зле сайта.
Хоствам там около 10 сайта на бг сървър и 1 на американски чрез тях.
Отговарят бързо.Ако ти трябва обаче php5 не поддържат.
Евтино и изгодно е за непретенциозни сайтове.
Нямат ограничения за товаренето, а само за мястото, което се решава с няколко акаунта.
Ето им ги условията

погледни си сайтове бре !
какво разбираш ти от хостинг с твоите дялкани html-чета?
какво даваш съвети ти нямаш грам опит а се правиш на разбирач -
направил пет сайта с по 10 посетителя и той вече тръгнал да разбира от хостинги и сървъри аман от компетентни... 8)

ти си назад с около 10 години в нета тръгнал да учи хората...
 
От: От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Ако ти трябва обаче php5 не поддържат.

Това как го измисли ? Там съм хостнал сайт писан на php 5 OOP - MVC framework.

Иначе съм доволен от тях, скоро се обадиха за претоварване на сървъра, но оправихме нещата, максималното процесорно време там е 40. Интересното е че всеки може да си го следи в root dir-a има файл account-stats ;)
 
От: От: От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Amoun, плувай, плувай и дръж главата горе да не изпиеш морето си.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Попитах ги и така ми отговориха.
Ако държиш ще ти изпратя писмото им на лични.
Amoun, плувай, плувай и дръж главата горе да не изпиеш морето си.

Като си тъпичък и неможеш да измислиш нищо интересно ползваш моите лафове а доносниче?
Скоро някой сайт да си докладвал пак завистливецо ?

И пак - ти ползваш безплатни хостинги - къде си тръгнал да даваш мнения за хостинг - ти не си виждал 50 уникални - нямаш едно написано пхп - нямаш даже и с какво процесор да натовариш, а си тръгнал да си разбирач - не те ли е срам да си показваш сайтовете - и да се правиш че разбираш незнам...
хостбългария е за хитбегейски сайтове като твоите с 5 хтмл-та и 5 уникални седмично - какво му обясняваш все едно си навътре с нещата? Живей си с илюзията че приличаш на брат пит и не ни занимавай с жалките си сайтове и познания

хостбълхария - Адрес: ул. "Сливница" 6А, ет. 3, офис 15, Сливен 8800 ти още малко ще го пратиш и в ямбол на хостинг а?
това че ти може да хостваш ина комшията си от кокошарника не означава че и други го правят...
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Попитах ги и така ми отговориха.
Ако държиш ще ти изпратя писмото им на лични.

Не ми се спори за глупости, а и да не насираме на човека темата, просто ще ти покажа, това е хостнато на hostbulgaria: http://trailerx.com/info.php

гледай най-горе какво пише с големи букви PHP Version 5.2.9

Вече php 6 идва, а ти твърдиш, че един хостинг не поддържа php 5, тъпо е :)

Явно писмото ти е било с много добре формулиран въпрос, за да ти отговорят това :)
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Ааа говорете си спокойно, инфото е полезно.

Пък и току виж някой готин сеир станал - пак няма лошо. То все сериозно не може..
 
От: От: От: От: От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Не ми се спори за глупости, а и да не насираме на човека темата, просто ще ти покажа, това е хостнато на hostbulgaria: [url]http://trailerx.com/info.php[/URL]

гледай най-горе какво пише с големи букви PHP Version 5.2.9

Вече php 6 идва, а ти твърдиш, че един хостинг не поддържа php 5, тъпо е :)

Явно писмото ти е било с много добре формулиран въпрос, за да ти отговорят това :)
Хм, заблудил съм се в отговора им.
Искал съм им alow_url_fopen за скрипт с php5.
Отговарят, че са забранили функцията.
Хайде, едитвам.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

ХостБългария се оказаха у съседнио квартал. Идеално. Ако нещо се изнервя повече от нормално, ще знам чий капачки/фарове/джамове да счупя.
 

Горе