Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

waldes

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Трябват ми 30 статии за онлайн магазин, тип ревю. Тематиката е умалени мащаби на луксозни автомобили.

Моля, само сериозни предложения.
Условия: предоставяне на примерна статия за оценка от моя страна, която ще заплатя, независимо, дали ми харесва или не.
Примери и подробности на ЛС.
 
От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

И аз се интересувам от проекта - нов съм тук и не мога да пращам ЛС, ако нямам 5 поста, но имам опит, пишете ми на ЛС, ако имате интерес.
 
От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

Zdraveite ! Bih mogul da vi pomogna sus statiite.Kakvo tochno vi tryabva ?
 
От: От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

Zdraveite ! Bih mogul da vi pomogna sus statiite.Kakvo tochno vi tryabva ?
Е как може да се цаниш за автор на статии като една буква на кирилица не написа :lol:
 
От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

А как ще пишеш статиите като нямаш кирилица?
 
От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

Добре,Намерих програма за превод.Може и на кирилица не е проблем.
 
От: От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

Кажете какво точно ви трябва .За Макети ли става въпрос ? Аз се занимавам с автомобили цял живот.По принцип съм дизайнер на автромобили .Правя го в свободното си времe.
 
И аз се интересувам, но ако може на лично да кажете какъв максимален срок давате за 30-те статии, дали вие давате обектите на текстовете, колко думи е една статия, както и дали плащате по ПейПал (предпочитам). Извинете, но не мисля, че хора, които не знаят къде се поставят интервалите в един текст ще пишат качествено... Почувствах се странно като четох темата.
Разбира се, едва ли разбирам от коли като дизайнер, но пък съм лингвист.
 
От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

Добре,Добре Мене не ме броите за това.Само ще ви кажа че навремето Направих едно есе на Испански за едни познати и те спечелиха 1-во място :Ексцурзия до Испания с него. Пък и аз по принцип на никого не се моля,който иска. ! Довиждане !
 
От: Търси се: копирайтър на автомобилна тематика

Темата не е актуална.
 

Горе