Търси се копирайтър

xopacuo

New Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Търси се копирайтър:

Език: български
Тематика: техническа / не е ядрена физика и умишлено не е посочена
Дължина на статиите: 250 – 300 думи
Брой статии на седмица: 15 бр.
Продължителност на проекта: 5 месеца

Изисквания:
Уникалност: 100%
Наситеност на кл. Дума 2-3%
Възможност за предоставяне на статиите в ТОЧНО определения ден.

Забележки:
Плащането се извършва с две седмици назад, т.е. всеки който реши да копира статии или реши, че някой ден не му се работи или каквото и да било няма да си получи изработеното. Целта на задачката е да бъде намерен изпълнителен човек с който да работим дългосрочно, не такъв на който утре ще му омръзне или каквото и да било друго. Моля всички да прочетат горното и да използват събджект (съгласен съм с условията) при ЛС.

Моля изпратете ЛС с посочения събджект + цената която желаете + начин на плащане. Ще получите задание за една тестова статия която ще Ви бъде заплатена веднага.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Търси се копирайтър

Здравейте! Ще може ли имейл или скайп, за връзка и предоставяне на оферта?!
 
От: Търси се копирайтър

здравейте и мен ме заинтригува предложението, ако не сте намерили човек, изпратете оферта на скайп
 
От: Търси се копирайтър

Отговорили сме на всички. Моля пак прочетете условията преди да ни пращате предложения за да си спестим излишни действия
ЛС, subject: Съгласен/а съм с условията
 
От: Търси се копирайтър

Здравей! Имам много голям опит в писането на статии и материали за различни сайтове и медии. Можеш да видиш мои неща в statii.net, trivago.bg, bgvakancia.com и други, като до преди седмица работех и като репортер във вестник Конкурент- ежедневник в северозападна България. За парите можем да се договорим по email.
 
От: Търси се копирайтър

Благодаря на всички, намерихме точния човек!
 

Горе