Търся: Търси се някой за Събмит (добавяне в БГ директории)

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, търся някой да ми добави един сайт в БГ директории.
Очаквам оферти на лично съобщение.

*В колко директории добавяте
*Актуални ли са
*Предоставяте ли списък за свършена работа
*Срок на работа
*Цена на услугата

Благодаря!
 
Нещо май вече не е актуално да се добавя в директории, или просто не останаха такива Български.
 
Регистрация в търсачки струва 79 лв.

Списък с портали и търсачки, в които се предлага регистрацията :

google.com bing.com dir.bg
bgvote.net gbg.bg makeyour.net
namerih.com start.bg bgtop.net
yes.bg all.bg 4bg.info today-bg.info minidir.in
directory.bg bgchart.net bgdirectory.net
plusedno.com bgsaitove.com bgtop100.com bglist.net
topsaitove.com bulsites.com webjo-bg.com
dirbulgaria.com web-lookup.com it-bg.org
bgwebcatalog.eu addsites.eu saitove.org
dirbox.net saitove.biz addbg.info


Процедура при регистрация в портали и търсачки

След като услугата регистрация в търсачки е поръчана, заплатена и добавена в клиентския профил, ще получите e-mail, съдържащ подробни инструкции за реализацията на услугата. В мейла се съдържа и един специален линк, който води до електронна форма на нашия уеб сайт, в която трябва да попълните съдържанието, необходимо за регистрацията на избрания уеб сайт.
Основните полета във формата са:
  • заглавие (до 80 символа);
  • описание (до 255 символа);
  • ключови думи (до 255 символа);
След успешното попълване на формата ще получите потвърдителен e-mail, че информацията от наша страна е успешно приета. Наш служител ще провери коректността на въведеното съдържание, както и дали предложеният уеб сайт отговаря на условията за регистрацията.
Ако всичко е наред, процедурата по регистрация ще стартира и ще приключи в рамките на 10 работни дни. Ако обаче има някакви пропуски по въведеното съдържание или уеб сайтът не е завършен, процедурата няма да стартира, като в допълнителен e-mail ще ви уведомим какво ще е необходимо да се коригира, за да започнем регистрацията.
Повече за услугата "Регистрация в търсачки" можете да откриете в статията Регистрация в търсачки или как моят сайт да излиза по-напред в Google?
 
Регистрация в търсачки струва 79 лв.

Списък с портали и търсачки, в които се предлага регистрацията :

google.com bing.com dir.bg
bgvote.net gbg.bg makeyour.net
namerih.com start.bg bgtop.net
yes.bg all.bg 4bg.info today-bg.info minidir.in
directory.bg bgchart.net bgdirectory.net
plusedno.com bgsaitove.com bgtop100.com bglist.net
topsaitove.com bulsites.com webjo-bg.com
dirbulgaria.com web-lookup.com it-bg.org
bgwebcatalog.eu addsites.eu saitove.org
dirbox.net saitove.biz addbg.info


Процедура при регистрация в портали и търсачки

След като услугата регистрация в търсачки е поръчана, заплатена и добавена в клиентския профил, ще получите e-mail, съдържащ подробни инструкции за реализацията на услугата. В мейла се съдържа и един специален линк, който води до електронна форма на нашия уеб сайт, в която трябва да попълните съдържанието, необходимо за регистрацията на избрания уеб сайт.
Основните полета във формата са:
  • заглавие (до 80 символа);
  • описание (до 255 символа);
  • ключови думи (до 255 символа);
След успешното попълване на формата ще получите потвърдителен e-mail, че информацията от наша страна е успешно приета. Наш служител ще провери коректността на въведеното съдържание, както и дали предложеният уеб сайт отговаря на условията за регистрацията.
Ако всичко е наред, процедурата по регистрация ще стартира и ще приключи в рамките на 10 работни дни. Ако обаче има някакви пропуски по въведеното съдържание или уеб сайтът не е завършен, процедурата няма да стартира, като в допълнителен e-mail ще ви уведомим какво ще е необходимо да се коригира, за да започнем регистрацията.
Повече за услугата "Регистрация в търсачки" можете да откриете в статията Регистрация в търсачки или как моят сайт да излиза по-напред в Google?

Имам нужда единствено от добавяне в директории. Последно се предлагаха списъци от 50 до 150 сайта и струваха между 10 и 20лв.
В гугъл съм си се добавил, от други търсачки нямам нужда.

Благодаря за офертата и успех!
 
Доста е трудоемко.Аз като добавях,моя сайт ми изтекоха очите,но и все още го добавям.Имам над 700 добавени български и чуждестранни, с различна тематика, и никак не е лесно.
 
Не обичам да давам ъкъл когато не ме питат, ама ще те питам от любопитство: Що ти е да добавяш сайт в ниско качествени директории през 2019г.?
 

Горе