Търси се: превод от руски на английски

waldes

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Търся копирайтър за превод на статии от руски на английски.
Тематиката е строителство: производители, материали, услуги, технологии и прочее. В статиите не преобладават специализирани термини, дори в много случаи липсват такива.
Първоначалният обем е около 5000 думи (word count).
Недупостими са правописни и лексикални грешки, както и използването на софтуер.
Моля, пращайте своите предложения на ЛС, в което присъства цена, портфолио за справка и срок на изпълнение.
Плащане: epay, paypal, wire, easypay, кеш ( за района на град София)
 
Последно редактирано:
От: Търси се: превод от руски на английски

Лек up. Темата е актуална.
 
От: Търси се: превод от руски на английски

Писах на лични още на 7-ми, нямам отговор ?
Здравейте,
преглеждам личните си съобщения редовно, но за съжаление, вашата оферта е твърде висока. При положение, че сте нов потребител без поръчки/съответно мнения, относно вашите услуги от тръстед потребители, се боя, че ще трябва да откажа вашето предложение.
Поздрави.
 
От: Търси се: превод от руски на английски

Ще се наложи да повдигна темата, тъй като няма сключено поразумение. В очакване съм на предложения по темата.
 
От: Търси се: превод от руски на английски

Има ли възможност да възложиш задачата на двама отделни изпълнителя?
Явно никой не се чувства еднакво уверен и в двата чужди езика, за да ти изпрати предложение.
 
От: Търси се: превод от руски на английски

Здравейте, владея отлично и двата езика. Какво е вашето предложение за обем от 500 думи? Мога да направя пробен превод.
 
От: Търси се: превод от руски на английски

Здравейте, владея отлично и двата езика. Какво е вашето предложение за обем от 500 думи? Мога да направя пробен превод.
Вие сте изпълнителя, вие трябва да определите цената. Става на въпрос за пакет от статии, чието количество е 5000 думи. Пратете вашата оферта на ЛС, че нямам възможност редовно да следя темата.
 
От: Търси се: превод от руски на английски

Здравейте,
Нов съм и нямам възможност за ЛС, съжалявам за което.
Казвам се Иван, родом от Русия, отлично владеене на писмен английски, много добро разбиране на руски, а и има кой да помага(освен речниците). Офертата ми за 5000 думи е 50 лв, срок за изпълнение 3 дни. За жалост нямам подобни работи да ви покажа.
Моля да се свържете с мен на email: IvanKarakov<а>gmail.com за да направим пробно 1-2 страници и оттам да прецените. Приемам допълнително преговори.
С уважение,
Иван.
 
Последно редактирано:
От: Търси се: превод от руски на английски

справям се перфектно с превод на няколко езика.Имам опит в превода.Срок 1 ден за превод.Нуждая се от работа.моля отговорете ако обявата е валидна.вие определете цена
 

Горе