Търси се програмист за изработката на скрипт!

webmast367

Well-Known Member
Здравейте, търся програмист за направата на скрипт/система за рекламна мрежа.
Тоест семпло подобие на Adsens, adcash, pop ads, adnow, adwise и прочие.

Не искам нищо сложно, като функции искам съвсем упростена мрежа, която просто да функционира правилно.

Какво да съдържа:
Скрипт или цялостна система сайт в която потребителите да се регистрират и да създават свои кампании.
Формата за регистрация да е на 2 нива Рекламодател и Издател.
Всеки регистриран да има в профила си секция, в която да следи колко посещения е изпратил/получил на сайтове, колко импресии, кликове и прочие.
Кратки опции, като това да качва банери за кампаниите си и прочие.
Да избира цена за клик, като по това да се изчислява за определена сума колко клика трябва да получи, и колко напред да му се показва рекламата пред останалите. Или да избира пакет за импресии.

Опция за таргетиране на посетителите.
Също да вади и код за вграждане по сайтове (за банерите)
В общи линии е това. Може да се добави някоя друга тънкост, която ако се намери точен човек ще се обсъди в бъдеще.
Очаквам оферти цена и срок, както и предложения за добавки към това.
Идеята ми е системата да е максимално проста и ефикасна не искам безброй глупости от които полза да няма.

Важното е да измерва с точност кликове - импресии.
Преди да почне хейта, като цяло идеята далеч не е да гоня големите компании смятам да използвам предимно моя трафик, тъй като тези "големи" компании тотално се е*ават! с плащанията си :)

Очаквам офертите ви! Поздрави
 
От: Търси се програмист за изработката на скрипт!

Не е малко по темата, но чисто като съвет - доста по-евтино ще ти излезе ако използваш вече готов скрипт ( www.clonescripts.com/adsense-clone-script/ ) или www.hotscripts.com/listing/adsense-admarket-clone-script/ . Не съм ги ползвал и нямам нищо общо с тях, но имат демота и може да придобиеш представа. Като цяло, ако мислиш, че ще свършат работа, за тези пари (видях, че са около $150 и има дори безплатни като http://99clonescripts.com/script/orbit-ad-server-adsense-adwords-buysellads-clone/ ) няма как да намериш някой да направи нещо подобно от нулата.

Ако ти трябва помощ с интеграцията съм на среща.

Надявам се да съм помогнал.

Поздрави
 
От: От: Търси се програмист за изработката на скрипт!

Не е малко по темата, но чисто като съвет - доста по-евтино ще ти излезе ако използваш вече готов скрипт ( www.clonescripts.com/adsense-clone-script/ ) или www.hotscripts.com/listing/adsense-admarket-clone-script/ . Не съм ги ползвал и нямам нищо общо с тях, но имат демота и може да придобиеш представа. Като цяло, ако мислиш, че ще свършат работа, за тези пари (видях, че са около $150 и има дори безплатни като http://99clonescripts.com/script/orbit-ad-server-adsense-adwords-buysellads-clone/ ) няма как да намериш някой да направи нещо подобно от нулата.

Ако ти трябва помощ с интеграцията съм на среща.

Надявам се да съм помогнал.

Поздрави

Мерси колега. Сега ще ги погледна!
Търсих не малко дори вече имам писано нещо подобно в случая е плъгин за уордпрес. Но нито намерих каквото искам ПОНЕ да доближава нито нищо. Може би тези ще свършат работа сега ще ги видя.

АКо все пак има оферти бих ги прегледал. Незнам колко би струвал подобен скрипт, но ще се задели бюджет. Искам опростена версия, тъй като все пак нямам излишни 20-30 бона за професионална и конкурентна система.

Поздрави
 

Горе