Търси се програмист ?

cellbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
търси се специалист, които да разбира от програмиране, сървъри и администриране.
Работата е в сайта cell.bg който в момента е спрян -> Първоначално се занимавахме с аксесоари на телефони... после с телефони, таблети... а сега вече компютри, принтери, лаптопи, слушалки и общо взето всичко свързано с технологичния пазар ...
Понеже стартираме още няколко проекта и не ми остава време да свърша всичко... търсим програмист който да се грижи за сайта и да прибира половината от печалбата (ни повече, ни по малко).
Предложението е страхотно... но има доста работа за вършене :)
 
От: Търси се програмист ?

половината от 0 си е 0. до колкото разбирам си търсиш съдружник който да разбира от програмиране и администриране. правилно ли съм разбрал?
 
От: Търси се програмист ?

Нека обобщя за неразбралите търсите човек който направи сайта и да се грижи за него, а вие ще му дадете един празен домайн и ще му прибирате полвината печалба?

Ех... и аз търся един такъв..?
 
От: Търси се програмист ?

половината от 0 си е 0. до колкото разбирам си търсиш съдружник който да разбира от програмиране и администриране. правилно ли съм разбрал?

Звучи добре !
 
От: Търси се програмист ?

Сайт има, домейн има, продукти има само работа трябва. Заинтересован ли си Bioz ?

Изпрати списък с нещата които трябва да се направят.
 
От: Търси се програмист ?

Аз съм супер хай топ спец - кажете колко е печалбата за последните 6 месеца чисто нито повече нито по малко.
Питам за да знам дали да се захвана.
 
От: Търси се програмист ?

Изпрати списък с нещата които трябва да се направят.

1. Оправяне на категориите
2. Наливане на 30к продукти
3. СЕО на продуктите
4. СЕО на сайта
5. Администриране

Аз съм супер хай топ спец - кажете колко е печалбата за последните 6 месеца чисто нито повече нито по малко.
Питам за да знам дали да се захвана.

И да ти кажа колко е печалбата няма да ти се вържат сметките тъй като последните 3 месеца сайта изобщо не е работил ... и като имаш предвид, че преди продавахме само Аксесоари за телефони а сега разширяваме дейността драстично.... ако се работи активно и се изпълняват задачите ... сайта има капацитет да изкарва доста сериозни пари. Предлагам това нещо тъй като не мога да се справя с всичко и ми трябва помощ... предпочитам някой да е заинтересован и да се сцепи от работа (така както аз бих се сцепил) и в края на месеца като махнем разходите от отборота да видим какво ще остане. Само в този сайт са наляти около 20 000 лв
 
От: Търси се програмист ?

1. Оправяне на категориите
2. Наливане на 30к продукти
3. СЕО на продуктите
4. СЕО на сайта
5. Администриране

Ти шегуваш ли се или смяташ другите за идиоти? Я ме светни какво му е програмисткото на сеото или на качването на 30 к продукти или оправяне на категории?
 
От: Търси се програмист ?

Ти шегуваш ли се или смяташ другите за идиоти? Я ме светни какво му е програмисткото на сеото или на качването на 30 к продукти или оправяне на категории?

И аз това се питам, очаквах съвсем друго.
 
От: Търси се програмист ?

Вижте... щом не можете да се сетите как автоматизирано да се качат 30к продукти в база данни... надали ще се справите и с работата. Никой не казва, че ще се качва продукт по продукт. Има експорт файлове и съоветно информацията се прехвърля от 1 място на друго... нужда от упреци нямам... също така нямам нужда и от излишни въпроси !
"Ти шегуваш ли се или смяташ другите за идиоти?"
 
От: Търси се програмист ?

Вижте... щом не можете да се сетите как автоматизирано да се качат 30к продукти в база данни... надали ще се справите и с работата. Никой не казва, че ще се качва продукт по продукт. Има експорт файлове и съоветно информацията се прехвърля от 1 място на друго... нужда от упреци нямам... също така нямам нужда и от излишни въпроси !
"Ти шегуваш ли се или смяташ другите за идиоти?"

Толкова и търсиш явно.
Можеше да напишеш каква е системата, и още много. Вече не съм заинтересован.
 
От: Търси се програмист ?

На мен предложението ми звучи разумно, особенно ако се направи съдружие. голяма част от задача си е програмиране само една част от сео-то не е и дори бих казал че е опасно програмист да се занимава с тази част. Само strucutred data e за програмист. Администрацията на сървър може да се избегне със наема на Managed VPS. По принцип има ли физически магазин? Кой ще поеме разходите за реклама докато проработи сео-то. Бих се заел, но ще ми станат много дините за съжаление...
 
От: Търси се програмист ?

Толкова и търсиш явно.
Можеше да напишеш каква е системата, и още много. Вече не съм заинтересован.

Задай конкретни въпроси и ще ти отговоря на всичките въпроси.
Има и друг вариант... да си наема някой да оправи системите и да си наема едно момиченце за минимална работна заплата и да върши всичко. Както виждате искам по сайта да се работи всеки ден за това предлагам съдружие по процентно съотношение. Тука някой пита за реклама... аз ги давам парите за реклама и после изваждаме разходите от оборота и получаваме приходите ... делим на 50 и сме готови... колкото и да са те... идеята е щом предлагам 50% някой да мисли в насока за развитие.... тва да ми казвате, че програмирането нема общо със СЕО-то... начи тука половината дето сте писали мога да ви дам страшни идеи само трябва да ги изпълнявате. Мога да ви пиша задания които да изпълнявате и нещата ще се случват. Моля по-сериозните предложения да ми се включват направо в скайп -> hackr3z ... нека да не си губим времето.
 

Горе