Търси се стопанин на малко кученце

От: Търси се стопанин на малко кученце

Ами дълга история.. запознах се с жена от фейсбук чрез една група за животни, в която бях публикувал снимки и информация за кучето.
Жената каза, че от Германия я искат и трябва да се направят ваксини, чип, евро паспорт, сертификати, обезпаразитяване, за да може да пътува.. и така лека по лека си мина времето и дойде момента, в който беше уреден транспорт за близо 30 кучета за европа, с които и Маслина замина.. :)
За по-добро бъдеще.. сега е в къща с двор.. абе от къде тръгна и до къде стигна :))
Каква късметлийка :)
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Ами дълга история.. запознах се с жена от фейсбук чрез една група за животни, в която бях публикувал снимки и информация за кучето.
Жената каза, че от Германия я искат и трябва да се направят ваксини, чип, евро паспорт, сертификати, обезпаразитяване, за да може да пътува.. и така лека по лека си мина времето и дойде момента, в който беше уреден транспорт за близо 30 кучета за европа, с които и Маслина замина.. :)
За по-добро бъдеще.. сега е в къща с двор.. абе от къде тръгна и до къде стигна :))
Каква късметлийка :)

Евала, шапка ти свалям!
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Внимавайте като подарявате кученца и котенца и на кого, че преди няколко години един ги взимаше да си храни питона с тях.. доста голям скандал стана .. живееше някъде в покрайнините на София, Горубляне ли беше, Панчарево ли...
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Внимавайте като подарявате кученца и котенца и на кого, че преди няколко години един ги взимаше да си храни питона с тях.. доста голям скандал стана .. живееше някъде в покрайнините на София, Горубляне ли беше, Панчарево ли...

Бахти, малко ли са плъховете по мазетата :twisted:? Не ми го побира акъла как може да отглеждаш питон, и то не къде да е, а в БГ. Нашите змийчета по планините са малки, горкия питон сигурно се чуди къде е, ако изведат на разходка. Преди години видях един оптимист да си разхожда питона. Беше албинос и оглеждаше пейзажа от врата на собственика си.
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Бахти, малко ли са плъховете по мазетата :twisted:? Не ми го побира акъла как може да отглеждаш питон, и то не къде да е, а в БГ. Нашите змийчета по планините са малки, горкия питон сигурно се чуди къде е, ако изведат на разходка. Преди години видях един оптимист да си разхожда питона. Беше албинос и оглеждаше пейзажа от врата на собственика си.

..по принцип само специално отглеждани за храна плъхове могат да се използват... ама секви изроди има.. преди няколко дни пък един питон в Канада две дечица уби..
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Ето го боклука :cry:

[video]http://vbox7.com/play:84714e11b8[/video]
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Радвам се за кученцето, защото и аз търсих дом на няколко и знам колко трудно в това!

Малко офтопик на малкия на снимката тениската му е убииствена :)
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Е най-накрая.. Маслина намери своя дом в далечна Германия след 2000км пътуване!
Ето и снимка с новите си стопани :)))
Виж файлът 7069

Следях темата постоянно и споделих с мъжа ми но той ми отказваше. В къща сме имаме голямо куче и пуфкаво коте и тайно се надявах да се съгласи.
Тази снимка на осиновителите ми изпълни сърцето :rolleyes: мога само да кажа браво и късмет на Маслина.
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Да използвам темата естествено пуснал съм няколко обяви,но реших да споделя и във форума
Подарявам женски дратхаар
Кучето е на около 2год. водено е няколко пъти на лов,но нещо не може да сработи крие се при стрелба,нещо нетипично за тази порода която даже не се нужда от обучение,родени ловджии както се вика:)
Ако някой има познат или го хареса за домашен любимец да ми пише
Хубаво е да има двор защото кучето е гледано на вън и едва ли ще свикне в апартамент или по скоро ще прави доста поразии

1.jpg 2.jpg 4.jpg
 
От: Търси се стопанин на малко кученце

Страхотен сладур. Вече имам един дивак и втори няма да се отрази добре в апартамент, но пък гледам се е уредил даже с двор :) Поздравления Samba, направи едно мило същество много щастливо, дано повече хора постъпват така!
 

Горе