Търси се човек да напише скрипт за комуникация с COM PORT

sasho0o

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търси се някои които да напише скрипт да комуникира с касов апарат през браузер, с две думи да се пускат касов бон през WEB.

За повече подробности пишете ЛС или на email: [email protected]
 
От: Търси се човек да напише скрипт за комуникация с COM PORT

Трябва да се фокусираш върху определен браузър. В IE това може да се постигне чрез ActiveX контрол, а за другите браузъри чрез плъгин за конкретния браузър.
 
От: Търси се човек да напише скрипт за комуникация с COM PORT

Това съм го правил преди 7 години, и не беше с ActiveX контрола, имаше някакъв друг начин, но трябва да се поразровя какво съм правил, защото съм забравил :oops:
 
От: Търси се човек да напише скрипт за комуникация с COM PORT

Здравейте,
@Georgi с това за ActiveX си прав но е само за IE, FF и Chrome .... са на друга вълна. @blakov каквото и да си правил преди 7 години вече не е акуално.
Знам какво точно иска господина и как да се напарви!!! Просто в момента където се предлагат нещата не му вършат работа. Пример давам fprint на датекст. Преглеждал съм всички видове алтернативи но никоя не става.
Какво трябва да се направи: Трябва да му се напарви едно API което може да се напише и на php малко просто но сложно!!!
 
От: Търси се човек да напише скрипт за комуникация с COM PORT

А кои ли може да го напише това API 8) Заплащането не е проблем така, че моля някои ако може да помага.
Касовия апарат не е на ДАТЕКС, а е ELTRADE модел А300s.
Също така ми трябва да работи с Firefox и Chrome, IE не ми допада ....
 
От: Търси се човек да напише скрипт за комуникация с COM PORT

Доста скъпо ще ти излезе някой да ти напише уникално API специално за случая. Защо не потърсиш нещо готово, примерно това - http://www.activexperts.com/serial-port-component/howto/firefox/
 

Горе