Търси се човек за изработка на сайт

greengsm

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, пускам обявата от името на мой познат. Търси се човек за изработка на сайт с някоя готова платформа примерно wordpress. Нужно е първоначално качване на информация и в последствие поддържането на сайта, качване на статии и SEO оптимизация. Моля посочите направени и/или подържани сайтове от вас и предложенията да са от хора които имат опит, и конкретни цени за всяко едно нещо, направа с качване на първоначалната информация и месечно поддържане. Избраният ще бъде публикуван тук. Срок на обявата до 6.XI.2013
Благодаря.
 
От: Търси се човек за изработка на сайт

Изпратих ти оферта на ЛС.
 
От: Търси се човек за изработка на сайт

greengsm - постъпваш несериозно и си вредиш така. С какъв акъл искаш да ти кажем цени за сайт, след като не знаем конкретната задача? Един сайт може да струва и само 100 лв. а може да струва и над 1 000 лв. Ще се изненадам ако въобще получиш оферта с цени от някой, ако това е факт, то ще са някой лапетии, които подбиват цените.

Въобще и няма да си правя труда да ти давам портфолио, защото обявята и отношението ти са несериозни!
 
От: Търси се човек за изработка на сайт

Това да му е несериозното само
Последна активност 31-10-13 19:38
Пуска тема а не е влизал от 4 дена
greengsm - постъпваш несериозно и си вредиш така. С какъв акъл искаш да ти кажем цени за сайт, след като не знаем конкретната задача? Един сайт може да струва и само 100 лв. а може да струва и над 1 000 лв. Ще се изненадам ако въобще получиш оферта с цени от някой, ако това е факт, то ще са някой лапетии, които подбиват цените.

Въобще и няма да си правя труда да ти давам портфолио, защото обявята и отношението ти са несериозни!
 
От: Търси се човек за изработка на сайт

Здравейте, БЛАГОДАРЯ uphero и на Станникът. Момчета, не съм карал никой на сила да прави каквото и да е било. Не се сещам кой и как ще ми определя какво и кога ще го правя.
Благодаря на всички кандидати, спря ли съм се на 2 ма кандидати.
БЛАГОДАРЯ.
 

Горе