Търси се човек за написването на 8 статии по 500 думи - български език

Статус
Not open for further replies.

ktomov

Premium
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте!

Търся човек който ще напише 8 статии на различни тематика на български език, като статиите трябва да са уникални, а не просто преведени. Статиите трябва да са на следните тематики:
1. Басейни - положителния ефект от тях и защо човек би имал нужда от собствен такъв.
2. Фонтани - красотата която внасят те без значение дали са инсталирани пред дома ви или пред заведението
3. Спа - благоприятните ефекти за тялото от притежаването на собствена спа вана.
4. Сауни - обща информация за успокояващият ефект предаван от сауните.
5. Финландски сауни (стандартни сауни) - същото като точка 3
6. Инфраред сауни (панелни сауни) - същото като точка 3 + плюсовете които притежават инфраред сауните над стандартните.
7. Парни бани - ефекта на парата и ароматерапията върху човека.
8. Озеленяване и напояване - общ разказ за това какво впечатление би направила една добре поддържана морава на вашите гости/клиенти.

Моля пращайте офертите си за написването на тези 8 статии по 500 думи на ЛС, като очаквам и линк към вече написана от вас статия, без значение от тематиката. Хора с червени репи отново да не пишат, както и такива с отрицателен itrader. Допълнение - бивши, настоящи и бъдещи кръчмари, също са част от нежеланите.
Ако одобрения човек представи наистина качествен текстов материал, ще има възможност да получи и други поръчки в близките седмици, т.е. поръчката няма да е еднократна.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Останах приятно изненадан от голямото количество съобщения които получих. Е избора определено голям, а и доста труден. Ще прегледам всички съобщения и примерните статии, които сте ми изпратили, а в последствие ще реша кой да получи работата - до няколко часа ще пиша, понеже съм твърде ангажиран в момента.
Благодаря на всички отзовали се! Нямам нужда от повече оферти, така, че обявата може да се счита за неактивна вече.
Пиша тук, защото ми е трудно да отговарям на всеки персонално.
Благодаря!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе