Търси се човек за писане на статии и качване на продукти

StefanIvanov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, пускам обява от името на мой познат. Става въпрос за качване на продукти (добавяне на уникално уникално описание, което се пренаписва от предварително зададено, качване на снимка, размери, цветове и т.н.), пренаписване на статии за блога или измисляне на нови.

Това е като цяло, той вече ще ви обясни по-подробно за какво става въпрос. Желаещите може да ми пишат на ЛС, за да им дам данни за контакт с човека. Също така може да кажат цена за качване на един продукт, за пренаписване на статия и писане на нова (според броя думи).
 
От: Търси се човек за писане на статии и качване на продукти

Здравейте,

Може ли имейл, на който да се свържа с вас, понеже все още не мога да изпращам ЛС?

Поздрави,

Албена
 
От: Търси се човек за писане на статии и качване на продукти

Здравейте,

Може ли имейл, на който да се свържа с вас, понеже все още не мога да изпращам ЛС?

Поздрави,

Албена
Умишлено не съм дал контактите, защото не искам да се виждат от всички, а само от тези, които имат интерес към обявата. Ако искаш остави твои данни и ще ги предам.
 
От: Търси се човек за писане на статии и качване на продукти

Умишлено не съм дал контактите, защото не искам да се виждат от всички, а само от тези, които имат интерес към обявата. Ако искаш остави твои данни и ще ги предам.

Здравей!
Моля, нека човека се свърже с мен на [email protected]
 
От: Търси се човек за писане на статии и качване на продукти

Здравейте!
Нова съм и все още не мога да пиша Л.С.
Но Вие можете да изпратите на мен. Така , че бихте ли ми изпратили контакт на Вашият познат. Благодаря :)
 
От: Търси се човек за писане на статии и качване на продукти

Аз също се интересувам от работата, може да дадете на Вашия познат имейла ми - rreennii05 - в abv.bg
 

Горе