Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

testkiwi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Привет, поради невъзможност да правим всичко сами, търсим екипен играч, който да разбира отлично html и css и да имплементира нарисуван дизайн (psd) в готова система.

Цена - на проект, за да имаме яснота относно цената - който е заинтересован, показва какво може като портфолио, показвам му дизайн, който трябва да се направи и той казва на колко го оценява и за колко време ще го направи.

Аз го правя за 4-5 дни по принцип, така че ще очаквам предложения само от хора, които ще се справят за горе-долу толкова време.

Става дума не за един, а за достатъчно количество сайтове на месец.

Пишете ми на [email protected]

Поздрави
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

Здравей,
Аз съм Ангел [email protected] Нещо не се обаждате и гледам, че си търсите нов Балък, пиша Ви в скайпа без отговор аз си чакам като не ми отгорите ще кажа как са нещата с вашите пректи. Особено в заплащането !!!!

Бях помолен да изтрия този пост но като гледам какво си писал няма да го махна !!! Все пак продаваш сиситемите който аз съм пренаписал не забравяй Това !!!! В момента чакам да ги продадете за да си взема парите !!!!
 
Последно редактирано:
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

гледай сега, ти не искаш да работиш по голям проект, какво значи тва искам, онова не искам? освен това правиш нещо, после го триеш и правиш някваки цигански номера и очакваш и пари отгоре на всичко.

освен това имам големи съмнения, че ще се справиш изобщо с това за което става въпрос.

Поздрави.
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

И кое по точно си писал ТИ?
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

Аз ви пратих емайл, но нямам отговор :)
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

Аз съм се рабрал с когото трабва и спирам да пиша тук!!!! Мога да се справя и с този все пак съм кодирал предните две платформи поне на тази шаблонатора е на smarty
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

Ясно, значи никой от тук присъстващите не може да се справи с нещо по-сериозно, така ли да разбирам?

Чакам още
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

Ясно, значи никой от тук присъстващите не може да се справи с нещо по-сериозно, така ли да разбирам?

Чакам още

Ако искаш ще ти изпратя 3 точни попадения с които да работиш извън форума , само ми пиши ЛС ;)
 
От: Търси се HTML кодер, който да имплементира дизайни в система

Ясно, значи никой от тук присъстващите не може да се справи с нещо по-сериозно, така ли да разбирам?

Чакам още
Има и такива, които си имат достатъчно ангажименти за да се захванат с още нещо.
 

Горе