Търси се opencart кодер за специфична работа по нов магазин (не стартирал още).

eliten

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търси се човек или група с опит в opencart модифицирането и уеб програмирането, започвам нов проект за онлайн магазин в който ще се продават само електронни файлове. Задачата е да се нареже празно копие от opencart така, че автоматизирано да продава въпросните електронни файлове - имам абсолютно точните инструкции какво точно да се резне, по кой начин и как точно трябва да изглежда крайният резултат.
Домейн, хост и ssl сертификати + инсталиран празен магазин и конкретна ориентация ги имам. Приемам въпроси и заявки за подробности на [email protected] или тук в темата (мейла се следи автоматизирано, затова там контакта е по - бърз).
 
От: Търси се opencart кодер за специфична работа по нов магазин (не стартирал още).

Резне?
Търсиш направата на темплейт за opencart по зададен дизайн от PSD файл.

Частта с "автоматизирано да продава въпросните електронни файлове" я има в opencart и не трябва да пипваш нищо :)
 
От: Търси се opencart кодер за специфична работа по нов магазин (не стартирал още).

Човека намерен, темата може да се трие/заключва.
Благодаря на всички отзовали се.
 
Последно редактирано:
От: Търси се opencart кодер за специфична работа по нов магазин (не стартирал още).

Извинявай, но можеш ли да ми дадеш някакви кординати, на човекът, който ти е свършил работа за кодирането и настройката на опенкарт?
 

Горе