Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )
• Отлични познания по SEO и Интернет маркетинг
• Опит в SEO оптимизирането на търговски сайтове и електронни магазини за САЩ
• Портфолио със SEO оптимизирани проекти
• Познания по Online Reputation Management
• Английски език - задължително



https://www.jobs.bg/f1777808


Kъм тях съм на граждански договор по други неща и ако имате интерес пишете на лично съобщение с малко инфо какво сте правили. Със сигурност тук има повече и по-добри оптимизатори от jobs.
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Чак пък от Пловдив , не искаш ли и комшия да ти е , един съвет от мен човекът който търсиш може да се намира и на др. край на света и да работи по това което си му поръчал , както и да е .
Това което търсиш : Аз съм твоят човек но след толкова плюване по темите ми не бих работил за теб.
Мога да ти дам друг пример освен сайтовете които съм посочил и ти оплюва това са сайтове който съм оптимизирал преди 7/8 месеца .
Кажи ми един сайт който да ти( оптимизирам безплатно), след това намери някой който разбира да ти каже как е .
Още нещо не разбрах тези суми 1200 / 1500 лв. това заплата ли е или за( 1 брой сайт) е , ако не си намериш това което търсиш сайтовете ми ги знаеш в тях има цени на услугите.
300 лв - Оптимизиране на сайт.
За издигане на сайт на първа позиция в категорията - 2500 лв . на месец , предплащаш 3 месеца , срок до 6 месеца сайта ще е на 1 или 2 позиция в категорията си , ако искаш и пред facebook ще ти изкарам сайт но там цените който си посочил трябва да ги умножиш по 50 като това е плащане за 1 месец.
тел.0876030067 М.Кръстев
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

ако искаш и пред facebook ще ти изкарам сайт но там цените който...

Как се изкарва сайт пред фейсбук, че не разбрах?

Някак си, предчувствам, че толкова храна ще изядеш от Алъна, че не е истина просто... :)
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

аа, ето де бил сеира днес! едно кафе и вземам пуканките

нормана даже не е дочел, че не ремайнд дава тая работа ама нищо - ще има храна колкот за цяла рота кашици
 
Последно редактирано:
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Как се изкарва сайт пред фейсбук, че не разбрах?

е, ти пък - ми прайш една платформа дет да се логват сички, ръгаш там малко игрички, чатове, споделяния и други глупости. караш половин милиард потребители и си ти - кво толкоз?
 
От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

300 лв - Оптимизиране на сайт.
За издигане на сайт на първа позиция в категорията - 2500 лв . на месец , предплащаш 3 месеца , срок до 6 месеца сайта ще е на 1 или 2 позиция в категорията си , ако искаш и пред facebook ще ти изкарам сайт но там цените който си посочил трябва да ги умножиш по 50 като това е плащане за 1 месец.
тел.0876030067 М.Кръстев

2500лв на месец, за 3 месеца ли?!
Бе вие в какъв свят живеете не мога да ви разбера?! Що си мислите, че някой е надиплил чувала и само вас чака да ви го изсипе?!
Имаш ли представа за толкова пара колко работа, която не включва разцъкване на мишката по форумите ще трябва да свършиш?
Слез на земята, моля ти се и си оправи бутона на нулата, че явно засича. Хубаво е да имаш самочувствие, ама като всяко друго нещо и то трябва да е с мярка.
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Заплатата е месечна да - 1250/1500 - зависи от знанията. За България такава заплата си е супер. Наскоро някаква тема за Сливен имаше, че се търси подобен човек и заплата - 600 лева...
 
Последно редактирано:
От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Всъщност, за някои ниши тази цена е нищо за гарантиране на позиция в топ-3. (Отделен е въпросът кой ще поеме подобна гаранция).

Когато ви влезе в главите, че seo не е само разцъкване по форуми и спамене на социалки, а сериозен труд, включващ маркетингови изследвания и статистически анализи, то тогава ще разберете, че 2500 лева си е една доста мижава заплата за подобна работа.

Просто в България всичко опира до три неща; финансовата немощ на повечето потребители на подобни услуги, предприемаческата неграмотност при калкулиране на приходите и разходите от подобни услуги и породеното от предишните две причини слабо потребителско търсене за подобни услуги.

P.S. я, примерно, погледнете топа на Гугъл.бг за ВиК, електро, хамали и тем подобни и се опитайте да сметнете какъв е бюджетът на фирмите в топа, отделен за seo. И дали не го заделят с кеф.

2500лв на месец, за 3 месеца ли?!
Бе вие в какъв свят живеете не мога да ви разбера?! Що си мислите, че някой е надиплил чувала и само вас чака да ви го изсипе?!
Имаш ли представа за толкова пара колко работа, която не включва разцъкване на мишката по форумите ще трябва да свършиш?
Слез на земята, моля ти се и си оправи бутона на нулата, че явно засича. Хубаво е да имаш самочувствие, ама като всяко друго нещо и то трябва да е с мярка.
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Пичове, първо да кажа, че нямам познанията да я свърша тая работа, но ако ги имах, за под 2000 чисти на месец това не бих го пипнал. Уважавайте си труда. Помислете колко време и пари ви е коствало да се научите и не си подбивайте цените. Защото следващият път и 1000 ще ви предложат
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Пичове, първо да кажа, че нямам познанията да я свърша тая работа, но ако ги имах, за под 2000 чисти на месец това не бих го пипнал. Уважавайте си труда. Помислете колко време и пари ви е коствало да се научите и не си подбивайте цените. Защото следващият път и 1000 ще ви предложат

Ти май нещо си се объркал много здраво с цените? Знаеш ли кой ще ти дава 2000 чисти и още толкова бюджетни пари за seo?
Недей да изказваш мнения, при положение, че не си наясно с нещата, особено в обяви - има си seo секция обсъждай си там колко пари БИ вземал АКО можеше да оптимизираш сайтове.
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Съмнява ме някой от горепишещите (изключвам Страна) да изкарва чисто 2 бона на месец :)
 
От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Норман преди месеци ReminD си предвиди и каза че тук ще се напълни със SEO разбирачи дето са ранкнали сайтове от типа на *.googlesites.com.
Емиии явно за пореден път беше прав.
Аз също съм ти гледал сайтовете и не мога да кажа че вършат някаква читава работа.
А глупостите ти за качване пред fcebook за по 2500лв и не ги схващам, да се ранкнеш пред facebook страница не изисква много усилия, а пък ако си решил да ранкваш всеки сайт пред facebook по думата facebook вече е отделен въпрос :D

Просто не виждам смисъл сега, да създаваш нови караници, никой не те кара да му пишеш в темите и едва ли е умрял точно за твоите мнение :)


Чак пък от Пловдив , не искаш ли и комшия да ти е , един съвет от мен човекът който търсиш може да се намира и на др. край на света и да работи по това което си му поръчал , както и да е .
Това което търсиш : Аз съм твоят човек но след толкова плюване по темите ми не бих работил за теб.
Мога да ти дам друг пример освен сайтовете които съм посочил и ти оплюва това са сайтове който съм оптимизирал преди 7/8 месеца .
Кажи ми един сайт който да ти( оптимизирам безплатно), след това намери някой който разбира да ти каже как е .
Още нещо не разбрах тези суми 1200 / 1500 лв. това заплата ли е или за( 1 брой сайт) е , ако не си намериш това което търсиш сайтовете ми ги знаеш в тях има цени на услугите.
300 лв - Оптимизиране на сайт.
За издигане на сайт на първа позиция в категорията - 2500 лв . на месец , предплащаш 3 месеца , срок до 6 месеца сайта ще е на 1 или 2 позиция в категорията си , ако искаш и пред facebook ще ти изкарам сайт но там цените който си посочил трябва да ги умножиш по 50 като това е плащане за 1 месец.
тел.0876030067 М.Кръстев
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Пичове, първо да кажа, че нямам познанията да я свърша тая работа, но ако ги имах, за под 2000 чисти на месец това не бих го пипнал. Уважавайте си труда. Помислете колко време и пари ви е коствало да се научите и не си подбивайте цените. Защото следващият път и 1000 ще ви предложат

Една оптимизация може да струва и 200лв месечно, може и 2000лв. Много зависи от нишата и от ключовата дума, за която се бориш. Също зависи и колко човека работят, за да изкарат сайта в гугъл по определена ключова дума. Калкулира се труда, изхабените ресурси и т.н. Така, че не е като да продаваш баници и да изчислиш, че от 1кг брашно ще направиш 5 баници и ще изкараш 6лв, примерно.

Плюс това, за да се определи цена, трябва първо да се направи анализ на сайта, ключовите думи, конкуренцията - което също струва пари, въпреки, че някои предлагат тази услуга безплатно. :|
 
От: От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Абе само играчи, бе!
Аз не знам от рязката смяна на времето ли, от силното слънце ли...Като говорите за 4тири цифрени суми и знания...бе вие идея имате ли, че за толкова пара ще ви скъсат шортите от бачкане?! Много е лесно да си игралец с искания и претенции, когато друг ще плаща масрафа. Колко от вас плащат толкова пара на някой, който им върши някакъв тип услуга?!

Пичове, първо да кажа, че нямам познанията да я свърша тая работа, но ако ги имах, за под 2000 чисти на месец това не бих го пипнал. Уважавайте си труда. Помислете колко време и пари ви е коствало да се научите и не си подбивайте цените. Защото следващият път и 1000 ще ви предложат

Не те познавам, не знам колко правиш, не ме интересува. Знам обаче, че като огладнееш и на 5 кинта ще викаш "евала". Щото само специалисти в тая държава дето от кревата не стават за по-малко от хилядарка сме на тоя хал.

Съмнява ме някой от горепишещите (изключвам Страна) да изкарва чисто 2 бона на месец :)

Това няма кой знае какво значение. Може, намерил кой да му ги плаща - вади.
95% от тоя форум не го правят, но са много силни в исканията си. Когато почнат да правят толкова, че да могат дори да помислят да плащат по хиляда и горница да дойдат ди ми говорят дали биха ги дали.

Всъщност, за някои ниши тази цена е нищо за гарантиране на позиция в топ-3. (Отделен е въпросът кой ще поеме подобна гаранция).

Когато ви влезе в главите, че seo не е само разцъкване по форуми и спамене на социалки, а сериозен труд, включващ маркетингови изследвания и статистически анализи, то тогава ще разберете, че 2500 лева си е една доста мижава заплата за подобна работа.

Със сигурност не е само цъкане по социалки, но да скочиш с такова число и да мънкаш, че не можеш да гарантираш...Пък и да гарантираш - кво? Да не си с мажоритарен дял в търсачката? Утре минава бяла мечка с 2 мечета, два тюлена и всичко по дяволите! Днес си в топ 3, след тва улиташ в топ 300.

Плюс това, за да се определи цена, трябва първо да се направи анализ на сайта, ключовите думи, конкуренцията - което също струва пари, въпреки, че някои предлагат тази услуга безплатно. :|

Съзнаваш колко е нелепо така казано, нали? Да платиш за да ти кажат колко струва? Много оптимистично, честно!
Скоро пуснах запитване за услуга, изчаках няколко дни и момчето ми даде цена. След анализ! Не ми е искал пари, защото и аз не съм му искал анализа. Нито първото би било коректно към мен, нито второто към него. Обмислям дали си заслужава инвестицията и му връщам отговор да или не. Това са нормалните работни отношения.
 
От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Норман преди месеци ReminD си предвиди и каза че тук ще се напълни със SEO разбирачи дето са ранкнали сайтове от типа на *.googlesites.com.
Емиии явно за пореден път беше прав.
Аз също съм ти гледал сайтовете и не мога да кажа че вършат някаква читава работа.
А глупостите ти за качване пред fcebook за по 2500лв и не ги схващам, да се ранкнеш пред facebook страница не изисква много усилия, а пък ако си решил да ранкваш всеки сайт пред facebook по думата facebook вече е отделен въпрос :D

Просто не виждам смисъл сега, да създаваш нови караници, никой не те кара да му пишеш в темите и едва ли е умрял точно за твоите мнение :)

Напиши думата "facebook" и виж под фейса имаше един новинарски сайт на английски май. Отделна категория с тази ключова дума и стотици постове, оптимизирани за ключовата дума. И въпреки това, пак не са пред фейса. Няма и да са! На ден имат май към 1 000 000 посещения, но малко трудно ще стигнеш фейса, при положение, че има бутон за лайк именно към сайта. :D
 
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Едно не мога да си обясня, как в темата в която предлагаш работа, дори от името на друга фирма, си позволяваш да говориш по такъв начин.

И наистина ли очакваш, след това ти писание СЕРИОЗЕН човек - какъвто очевидно търсите, да те вземе на сериозно или въобще да прояви някакъв интерес към позицията.

По никакъв начин не защитавам, човека към който си насочил обидите си, но ако някой ти спами темата, има бутон Report
 
Последно редактирано:
От: От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Абе само играчи, бе!
Аз не знам от рязката смяна на времето ли, от силното слънце ли...Като говорите за 4тири цифрени суми и знания...бе вие идея имате ли, че за толкова пара ще ви скъсат шортите от бачкане?! Много е лесно да си игралец с искания и претенции, когато друг ще плаща масрафа. Колко от вас плащат толкова пара на някой, който им върши някакъв тип услуга?!


Със сигурност не е само цъкане по социалки, но да скочиш с такова число и да мънкаш, че не можеш да гарантираш...Пък и да гарантираш - кво? Да не си с мажоритарен дял в търсачката? Утре минава бяла мечка с 2 мечета, два тюлена и всичко по дяволите! Днес си в топ 3, след тва улиташ в топ 300.

Относно първия въпрос, прави си, някоя фирма, която прави малък оборот и даже не е регистрирана по ДДС, едва ли ще отделя по 2 000лв само за SEO. Зависи за каква ниша се говори. Те клиентите за 200лв мрънкат, пък кво остава да се сложи нулата. Пак казвам, средната цена си 200-500лв за ниско и средноконкурентни ключови думи.

Обаче, ако говорим за някоя много, много силно конкурентна ниша, то 1, 2 бона си е нормално, при положение, че ще ти се налага по цял ден да се занимаваш само с този сайт.
Големи компании, биха платили тази сума, но малки абсурд. Затова пък, големите компании си наемат специалист или цял екип, на които плащат такива заплати, защото могат да си го позволят, а малките не.

Относно втория въпрос, ако един оптимизатор си работи, както трябва, няма от какво да се притеснява, ако ще и цялата фауна да му мине през сайта. А вече какво ще му хрумне на гугъл... е друг въпрос.

П.П.: Да те питам, ти колко мислиш, че е нормалната цена за SEO?

Защото на мен ми предлагаха работа на 8-часов работен ден, на трудов договор, да оптимизирам 50 сайта, които да ги изкарам на първите страници всичките по едни и същи думи, за "огромното месечно възнаграждение" от 320лв.
 
От: От: От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Абе само играчи, бе!
Аз не знам от рязката смяна на времето ли, от силното слънце ли...Като говорите за 4тири цифрени суми и знания...бе вие идея имате ли, че за толкова пара ще ви скъсат шортите от бачкане?! Много е лесно да си игралец с искания и претенции, когато друг ще плаща масрафа. Колко от вас плащат толкова пара на някой, който им върши някакъв тип услуга?!

Не те познавам, не знам колко правиш, не ме интересува. Знам обаче, че като огладнееш и на 5 кинта ще викаш "евала". Щото само специалисти в тая държава дето от кревата не стават за по-малко от хилядарка сме на тоя хал.

Виж, ако се търси човек, който да е на зор и да се съгласи на тея пари, мислиш ли , че това е дългосрочно добра стратегия. Мисля, че ти е ясно защо.

Нали се знаете добрите оптимизатори в сайта, хайде кажете, ще я свършите ли тая работа за 1200 лв - ама наистина да висите 8 часа в офис, защото явно това се иска, тъй като е посочен града и пълен работен ден.
 
Последно редактирано:
От: Търси се SEO Оптимизатор от Пловдив на FULL TIME ( 1200-1500лв )

Заплатата не е никак лоша, а и със сигурност ще има увеличение според мен. Друг е въпроса, че ако си много на ти с тези неща, можеш и сам да ги изкараш без да се налага да работиш в офиса 8 часа. Всеки сам решава. Не се хабете да се пените, ще се намери човек за работата. В момента съм на стаж в Англия в една фирма и тук този, който пряко отговаря за мен, взима смешните 1500 паунда, а човека е много на ТИ с програмирането и поддържането на Microsoft Dynamic CRM, общо взето им поддържа цялата бизнес организация и къстъмизира и разработва допълнителни модули за нуждата на компанията. Но той знае, че му трябва стаж и опит и си го е натрупал тука 2-3 години. Сега може да иска 3-4-5 к на месец, защото има какво да предложи. Аз лично бих стартирал с такава заплата с тенденцията примерно да стигне 2, 2+ , на всеки е ясно, че за тези парички ще се полага доста труд и няма да има скатавки, защото ще му набият шута на вторият месец.

Поздрави!
 

Горе