Търсчакта на форума вече работи и с три буквени думи

coolice

Owner
Някой можеби са забелязали че сърча работи бъгаво по някое време днес, ребилдвахме сърч индекса

Част от стратегията за plusing* :) вече може да се търсят трибуквени думи

все пак работи малко бъгаво като всеки вграден форумен сърч :)

на първа ръка за seo не ми извади резултат но за SEO с главни букви вади :shock:

а при smm и SMM няма разлика в резултата въпреки главни и малки все пак надявам се така форума да ви е по по полезен


плюсинг - act of continuously improving something; adding detail and tweaks to something already satisfactory
 
Още преди година бях споменал, че един sphinx няма да е излишен, ама не ме чувате :Р
 
От: Търсчакта на форума вече работи и с три буквени думи

а не не искам да се боря и със sphinx-a и да го мисля за секюрити и него

нещо що годе работещо като вграденото и в гугъл site:predpriemach.com и каквото търсите :)

по хасъл фрии за админа
 
Re: От: Търсчакта на форума вече работи и с три буквени думи

а не не искам да се боря и със sphinx-a и да го мисля за секюрити и него

нещо що годе работещо като вграденото и в гугъл site:predpriemach.com и каквото търсите :)

по хасъл фрии за админа

Аз това си и ползвам като имам нужда да намеря нещо, но просто ... just sayin' :)

Впрочем, доста си играх със свинкса и не намерих дупки, поне при опитите, които правих. Инсталирай го на тестова машина и си поиграй и ти, когато имаш време. Няма да съжаляваш. Поне при моят тест с wordpress и 100к записа, стандартната заявка отне над 8 секунди, свинска се справи за приблизително 0.3 :)
 
Мързел :p
(това е за да допълня 10те символа)
 

Горе