Търсят се сериозни новинари

Статус
Not open for further replies.

Stoyan97

New Member
Търся новинари за новинарски сайт :)
Трябва да имат опит в това винаги да пишат авторски статии, да са сериозни и да са над 15 години :)
 
От: Търсят се сериозни новинари

Е някой иска ли? за ся сме с .eu домейн скоро взимаме .бг
 
От: Търсят се сериозни новинари

"Сериозни новинари" с "опит в това винаги да пишат авторски статии" и за кви пари иде реч?
 
От: Търсят се сериозни новинари

Като за начало няма да има по нататък ако се развием ще има :)
 
От: Търсят се сериозни новинари

Като за начало няма да има по нататък ако се развием ще има :)
Ама ти си много "сериозен" за без пари бе. Имаш червена репутация за изискванията.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Вади по 2000лв. месечна заплата и може някой да се навие.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Аз и за 500 месечно ще пиша... по 2 новини дневно (авторски), не зная само дали трябва да си ги измисляме, или може и да ползваме все пак някакви източници :D
 
От: Търсят се сериозни новинари

Новините не можеш да си ги измисляш, трябва да ги генерираш. Напр. буташ една саксия на главата на съседката и след това пишеш: неизвестен извършител снощи е направил опит за покушение над леля Пена от Бусманци, води се досъдебно произвоство. ;)
 
От: Търсят се сериозни новинари

Новините не можеш да си ги измисляш, трябва да ги генерираш. Напр. буташ една саксия на главата на съседката и след това пишеш: неизвестен извършител снощи е направил опит за покушение над леля Пена от Бусманци, води се досъдебно произвоство. ;)
Ако генерираме новини с убийства, земетресения, грабежи, изнасилвания цената ще скочи :)
 
От: Търсят се сериозни новинари

Ако генерираме новини с убийства, земетресения, грабежи, изнасилвания цената ще скочи :)

Ееее, начи никакъв предприемачески дух у тая младеж. Ми нали ако се ограничите само до грабежи и изнасилвания може даже нищо да не ви плащат - ем пари вземаш докато работиш, ем работата ти доставя удоволствие, ем новини пишеш. Ей никва самоинициативност, хъс за работа и лоялност към работодателя начи
 
От: Търсят се сериозни новинари

Хаха, искаш някой добър копирайтър да ти пише уникални авторски статии за без пари и на всичкото отгоре имаш изисквания относно възрастта му при условие, че не знам дори дали си навършил 14 години, що не отидеш да си полегнеш? Време е за следобеден сън, не си натоварвай крехката главица, че ще вземе да експлодира.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Ааамм тая крехка възраст обяснява що "сериозните автори" ще да са над 15 години мчи те са толкоз неща преживелиииии, почтии стаааарциииии, сигурно миришат на пръст вече ама пък къв житейски опит ще да имат
 
От: Търсят се сериозни новинари

Сайта не е мой просто аз помагам за развиването му ;) и ще има заплати по нататък както съм съобщил и спрете с спама
 
От: Търсят се сериозни новинари

Лично аз не виждам да си обеден в нещата които казваш. Което още по малко ще убеди някои в тях.

Пожелавам ти Успех :)
 
От: Търсят се сериозни новинари

И ти имаш - от мене защото ме дразниш :)
Карай. Мен ме компенсираха с три положителни за тази тема, ама ти ще си останеш червен и неуважен, а балъци си търси другаде.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Хаха, искаш някой добър копирайтър да ти пише уникални авторски статии за без пари и на всичкото отгоре имаш изисквания относно възрастта му при условие, че не знам дори дали си навършил 14 години, що не отидеш да си полегнеш? Време е за следобеден сън, не си натоварвай крехката главица, че ще вземе да експлодира.
Михайлова, включвай се. Заплати ще има по-нататък, ако слушаш и изпълняваш заданията на професионално ниво.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе