Търсят се SEO специалисти

ventsi_wad

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Трябват ми оферти за следните неща:

1. 10 статии на английски - цена и срок за изпълнение
2. 10 статии на български - цена и срок за изпълнение
3. 30 статии на английски - цена и срок за изпълнение
4. 30 статии на български- цена и срок за изпълнение

И нататък:

5. Публикуване на обяви с готови текстове
6. Еднократна услуга по популяризация в основните социални мрежи.
7. Co-citation и Co-occurance. Давам задание, в което обяснявам какво трябва да се случи и получавам оферта за това.
8. Конкретни линк билдинг предложения за навън. Таргет държави към момента - Холандия, Белгия, Израел, Австралия, UK, САЩ., Германия и Скандинавските страни. Трябват ми услуги на парче, например "Аз мога да направя това и ще струва еди колко си".

Интересуват ме само високо качествени уеб сайтове с DA над 30 и PA над 4 (може и 3 според възрастта на сайта). Не търся количество. Moz Rank около и над 5.

Първите две точки, относно статиите са ми много спешни. От днес за вчера, както се казва. Моля за възможно най-бърз отговор. Не ми трябва някой да ми прави всичко, а ми трябват моментни услуги. Днес поръчвам това, утре онова и т.н. Трябва ми свеж ресурс и чакам да пишете на лични или на мейла ми.

Моля без оферти от типа - 10 линка на месец за 10000лв на година, защото вече получих няколко такива и ми иде да емигрирам.

Благодаря предварително!

Поздрави!
 
От: Търсят се SEO специалисти

Много готина рестрикция от 6 поста. Еми аз не съм влязъл тук да си чатя, ами търся SEO специалисти. Как да ги намеря, като не мога да им отговоря. Моля изпращайте ми е-мейлите си на лични. Също така моля за по-конкретна информация включваща качеството на предлаганите услуги.

Ако предлагате събмит в 50 директории, дайте някаква информация за тези 50 директории - DA, PA, Mozrank и т.н. Цената за по-ваш списък ли или по-наш. И т.н.

За "Еднократна услуга по популяризация в основните социални мрежи." пишете точно какво ще направите или пък какъв резултат давате. Хайде колеги, зарибете ме :). Спам не ми трябва. Трябват ми услуги като постване в групи и популярни страници с реални фенове, не купени за левче 100 бройки...

Тука имам една торба с пари и се чудя на кой да я дам :). Това в рамките на шегата, но действително очаквам конкретни и качествени предложения.

И пак да вметна. Трябват ми услуги на парче, които да си поръчвам периодично. Не ме интересуват месечни такси.
 
От: Търсят се SEO специалисти

Получих няколко стойностни предложения. Моля за още. Спешни са ми статиите на EN, както и линк билдинг на EN. Демек 1,3 и 8 точки.
 
От: Търсят се SEO специалисти

Според мен не ти трябва SEO специалист, а евтин фрийленсър за отделни точки. Има голяма разлика между двете.
 
Кажи ми повече по т5

Колко обяви на ден?
Колко често (всеки ден, през ден)?
Винаги едни и същи ли са обявите?
За какъв период от време ти трябва услугата?
В кой/и сайт/ове?

Пиши тука.
 
От: Re: Търсят се SEO специалисти

Какво значи "Винаги едни и същи ли са обявите"? :) Ми не, принципно са различни за различните клиенти. Давам списък, текстове и данни за контакт и някой ръца обяви. Трябват ми конкретни предложения. Еди колко си обяви, за еди какви си пари и ще стане в еди какви си срокове. Това важи и за всичко останало. Пращайте ми оферти на лични с данни за контакт.
 
Ти май нещо не ме разбра и ръцаш простотий.
Още веднъж ти казвам - за да ти дам оферта ми отговори на въпросите горе.
 
От: Търсят се SEO специалисти

Изпразних си кутията, че беше пълна. Моля те Странен е тоя лимит от 10 съобщения.... Извинявам се за неудобството.
 

Горе