Търся Администратор за сайт/ Обработка на данни

Mr. George

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Напоследък нямам никакво време за единия от сайтовете ми, затова си търся човек (фрилансър), който да се занимава със сайта.
Работата е много проста. Сайтът е на принципа на платените регистрации. Състои се в пращане на роботизирани имейли в зависимост от ситуацията и по-някога отговаряне на въпроси. Също така и систематизиране на определени данни. Повече информация ще дам на лични.

Изисквания:

Много добър правопис на Български език
Организираност

Работата ще е за не повече от 30 минути на ден. Заплащането ще е за постигнати резултати. По 10 лева на платена регистрация.

Като за начало в момента имам около 50 регистрации, които чакат обработка, за които ще заплатя по 5 лева на обработена регистрация. По голямата част от тях са полу-обработени. Повече подробности ще дам на някои от желаещите на лично.

Това е чудесна възможност за някой, да заработва допълнително.
 
От: Търся Администратор за сайт/ Обработка на данни

Ето ме и мен, благодаря за препоръката Кирев, сега ще пиша на Mr. George.
 
От: Търся Администратор за сайт/ Обработка на данни

Здравейте,

Напоследък нямам никакво време за единия от сайтовете ми, затова си търся човек (фрилансър), който да се занимава със сайта.
Работата е много проста. Сайтът е на принципа на платените регистрации. Състои се в пращане на роботизирани имейли в зависимост от ситуацията и по-някога отговаряне на въпроси. Също така и систематизиране на определени данни. Повече информация ще дам на лични.

Изисквания:

Много добър правопис на Български език
Организираност

Работата ще е за не повече от 30 минути на ден. Заплащането ще е за постигнати резултати. По 10 лева на платена регистрация.

Като за начало в момента имам около 50 регистрации, които чакат обработка, за които ще заплатя по 5 лева на обработена регистрация. По голямата част от тях са полу-обработени. Повече подробности ще дам на някои от желаещите на лично.

Това е чудесна възможност за някой, да заработва допълнително.

Здравей,
Сега ще ти пиша ЛС :)
Поздрави
М!
 
От: Търся Администратор за сайт/ Обработка на данни

Здравейте, завършила съм Българска филология и мисля, че с лекота ще се справя със задачите, които описвате. Пишете ми, ако все още търсите човек.
Поздрави.
 
От: Търся Администратор за сайт/ Обработка на данни

Ако все още търсите човек, то моля да се свържете с мен. Заинтересувана съм от предложението Ви.
 

Горе