Търся Билярдна маса, джага

SSTrader

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте колеги и Христос Воскресе.

Имам интерес да закупя билярдна маса и джага(футболна маса). Дори и ползвани да са в добро състояние и с жетонен механизъм.

Моля на ЛС оферти.

Благодаря ви.
 
От: Търся Билярдна маса, джага

За втора употреба незнам, тук има нови може да ги видиш - http://amusement.dir.bg/_wm/catalog/?df=49682

Аз за нова година си купих от тези хора маса щото дядо ти коледане ме ебава за чеп и викам аз ши си подарявам... СПУКАХ СЕ ДА ИГРАЯ ...
КАТО НЯМА С КОГО ПЕРДАША ЛАМЯТА
ИГРАЯ И САМ срещу себе си ама сме много равностойни противници и падам често дева или равенство и не ме кефи !
доволен съм и са им готяни цените
а пръчки и топки си купих от овчакупел до автогарата от един 15 левва сопата 60 лева отбор топки :)
 
От: Търся Билярдна маса, джага

имам и двете и двете са с механизъм билярда го давам за 1500(7" с топки и 2 щеки ,ново сукно, немски), джагата за 700 ако искаш
 
От: Търся Билярдна маса, джага

я ми пусни снимки на мен ако може в софия ли са?
доставка нещо може л ида се измисли - транспортченценце?
 
От: Търся Билярдна маса, джага

ми не са в София в Бургас са , нямам снимки , но ако някой е заинтересован мога да направя.Джагата е от българските(не е самоделка :) ) с стъкло отгоре , билярда вече обясних, за транспорта ще се разберем ,ще измислим нещо :)
 
От: Търся Билярдна маса, джага

http://www.2hand.bg/sportni-o96-p2_bg.html

това е джагата а билярда е в гараж и ще е доста трудно да направя снимка от която да му видиш състоянието но на външен вид е добро ,механизма е с батерий няма ръчки за дърпане и тн. 7 фута му е големината.
 
От: Търся Билярдна маса, джага

билярда с плоча ли е и каква плоча графит, мрамор ?
за транспорта ако реша да ги взема двете какво може да се направи ?
 
От: Търся Билярдна маса, джага

графит е плочата, а за транспорта ако решиш го поемам аз тъй като в момента нямам каде да ги държа и ми е един вид спешно.
 
От: Търся Билярдна маса, джага

супер :) но все пак няколко снимки на масата няма да е зле :) отстрани и отгоре
 
От: Търся Билярдна маса, джага

ако искаш прати ми телефон или скайп на ЛС да се разберем че тук е много бавно :)
 
От: Търся Билярдна маса, джага

скайпа ми го има до аватара пиши
 

Горе