Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Търся някой ( може и да му е хоби ) , да заснеме кратко клипче по презентацията на нов продукт. Ние осигуряваме презентатор, музиката за презентацията. От този, който се заеме се очаква да има оборудване за видеозаснемане, озвучаване и осветление. Да ги донесе в нашия офис и за заснеме клипчето. Не държим на хипер-дупер качество, бюджета е много малък защото става въпрос за експеримент, така че супер профита няма нужда да ми пращат оферти с разни хилядарки :). После ще трябва да и да се обработи клипчето. Чакам оферти на ЛС или в темата.

Може и добронамерени съвети. "Акъли" не искам.
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

Ето това е човек, който се занимава точно с това - снима рекламни клипове. Не взима скъпо. 0879436339 - Димитър Станчев
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

Сайт нещо и примерни цени има ли , защото скъпо за един е евтино за друг. Предлагане много в момента има така или иначе.
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

Колко пари си приготвил?
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

Тайна, искам първо да видя оферти, пък после ще говоря колко имам заделени.
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

Приключвам конкуренцията с моя човек. Няма да казвам че е най търсения във Варна. Ето му сайта - krasimirlambov.com . Разгледай му работите, пусни един сърч за него и ще се ориентираш. Отделно и аз гарантирам за качество. И техниката му е хубава.

Ако се спреш на него пиши на лично да му се обяда първо аз, защото може да те запише накрая на тефтера.:)
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

www.ametiststudio.com за цени не мога да ти кажа. Сигурно зависи от това какво искаш и за колко време. Без да се ангажирам за конкретна цена мисля, че за под 100 лв. би могъл да го направиш. Техниката му е професионална - не разбирам много, но това което ми направи на мен е супер.
 
Последно редактирано:
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

studioiris.bg ,тези момчета ни снимаха разни неща служебно и шефовете ми останаха много доволни.
Дано съм ти помогнал.
 
От: Търся Видеозаснемане, озвучаване и монтаж за кратко клипче ( София )

Биааро мерси, ама за София ми трябва човек, в момента съм там по-работа по един проект.
 

Горе