Търся Дропшипър/Партньор на Обувки/Маратонки/Кецове и др.

Здравейте,

Имам съществуващ интернет магазин за обувки, работещ от малко повече от 2 години. Като цяло търся дропшипър (до колкото разбира се това е възможно в България, в пълния смисъл на понятието) на оригинални маркови кецове/маратонки, за да разнообразя още малко асортимента и да предложа продукти отговарящи на нуждите на по-голям кръг от потребители. Смея да твърдя, че магазина е с добро реноме и до сега са се продавали само качествени продукти (от естествени материали). Ако някой може да предложи такъв тип стока и проявява интерес, ще се радвам да ми пише на лично. Като цяло това е типът продукт, който търся с приоритет за момента, съм отворен и склонен да обмисля и други предложения свързани с обувки и продукти, които могат да се предлагат в магазин за обувки, в това число и чанти.

Желая лек и спорен ден!


Поздрави
Иван
 
От: Търся Дропшипър/Партньор на Обувки/Маратонки/Кецове и др.

Имаш лично колега.
 
От: Търся Дропшипър/Партньор на Обувки/Маратонки/Кецове и др.

Имаш лично и от мен.
 
От: Търся Дропшипър/Партньор на Обувки/Маратонки/Кецове и др.

Лично с стоките, или направо там да довършим комуникацията
 
От: Търся Дропшипър/Партньор на Обувки/Маратонки/Кецове и др.

Лично с стоките, или направо там да довършим комуникацията



Само да уточня още веднъж, защото може би не съм го написал достатъчно ясно и вече получих съобщения да ме питат какви стоки предлагам ... Аз не предлагам, а търся стока. Ако все пак си го разбрал правилно, пиши тук и ще ти изпратя лично със детайли за контакт.

Едит: Цитат
 

Горе